Nogomet 02.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

1/8 FINALA KUPA MEĐIMURSKOG NOGOMETNOG SAVEZA

SOKOL – MEĐIMURJE 1:4 /O:4/

VRATIŠINEC – Igralište Sokola. Gledatelja: 150. Sudac. Nino Škrobar /Brezje/. Strijelci:0:1 Hranilović /9/, 0:2 Golik /25-11m/, 0:3 Kokot /28/, 0:4 Vuković /32/, 1:4 Vincek /60/.

SOKOL: Simun, Puh /od 67.Dunjko/,Bistrović, Vincek /od 81. Podvezanec/,Mikolaj /od 80. Leško/, Lisjak, Munđar, Božić /od 46. Tarandek/, Rukljač /od 46. N. Horvat/, A. Horvat, Žagar. Trener: Darko Posavec.

MEĐIMURJE: Šafarić /od 46.Posavec/,Horvat /od 46. Kamenić/, Dodlek /od 57. Stojkov/, Branilović, Šimunić /od 46. Jambrović/, Vuković, Rebernik, Kokot /od 57. Vuk/, Golik, Pintarić, Hranilović. Trener: Mario Kovačević.

Očekivana pobjeda Čakovčana koji su igrali koliko im je trebalo da osiguraju ¼ finale Kupa MNS-a. Da su iskoristili sve prilike pobjeda je trebala biti uvjerljivija. U 1.poluvremenu postigli su 4, a mogli postići još koji pogodak. U 2.poluvremenu unatoč nekoliko prilika nisu postigli ni jedan pogodak, za domaće pak je „počasni pogodak“ u 60.minuti postigao Vincek nakon udaraca iz kuta, minutu prije toga isti igrač nije iskoristio udarac s 11 metara, pogodio je stativu. A svi koji su prisustvovali susretu imali su „bliski susret“ s rojevima komaraca.

SLOGA – KRALJEVČAN 38  5:0 (3:0)

ČAKOVEC – Igralište Sloge. Gledatelja: 100. Sudac: Bojan Juras /Vučetinec/.Strijelci: 1:0 Andre Silva /19/, 2:0 Andre Silva /21/, 3:0 Fučko /37/, 4:0 Frančić /52/, 5:0 Kosalec /76/.

SLOGA: Mihalković, Dokleja /od 70. Novak/,Obadić, Glad /od 57. Sečan/, Kosalec, Antonović, Fučko /od 65.Carlos/, Jambrošić, Zoka /od 60. Gyofi/, Frančić /od 72. Ban/,Andre Silva. Trener: Danijel Štefulj.

KRALČJEVČAN 38: Majurec, Vlah, Štefok /od 73. Vlhek/, S. Cvek, Tisaj, Marković /od 67. Vargec/, Pišpek /od 55. V. Cvek/, Jančec /od 70. Strahija/, Blažeka, Zelenc, Lipić /od 55. Čekunec/. Trener: Stefan Srpak.

Lakše od očekivanja domaći su zabilježili uvjerljivu pobjedu, igrali vrlo dobro i imali prilike da pobjeda bude još uvjerljivija. Gosti razočarali, sigurno su očekivali bolju igru i rezultat, imaju momčad i uvjete za to.

MEĐIMUREC – HODOŠAN 4:0 (1:0)

DUNJKOVEC/PRETETINEC – Igralište Hraščica. Gledatelja: 150. Sudac. Dario Srnec (Puščine). Strijelci: 1:0 Kregar /35/, 2:0 Kregar /52/, 3:0 Vabec /60/, 4:0 D. Treska /84/.

MEĐIMUREC: Prekupec, Bestijanić /od 83. Ivanuša/, Hrušoci, Zanjko /od 70. Fuček/, Vabec, Bajzek, Balić /od 46. T.Fučko/,s. Fučko /od 55. Branilović/, Kregar /od 77. Rešetar/, S. Treska, D. Treska. Trener: Antun jukić.

HODOŠAN: Mlinarec, Habuš /od 57. Sinković/, Purić, Blagus, D.Kovač, Naranđa, Vlah, K. Kovač,Dodlek, G. Strahija /od 75. Košak/,Z. Strahija. Trener: Goran Strahija.

Dileme oko pobjednika nije bilo, domaći su to dokazali tijekom svih 90.minuta igre, imaju ujednačeni i kvalitetni sastav kojem gosti u ovom momentu nisu mogli ravnopravno parirati.

Parovi ¼ finala (igra se u proljeće, ždrijeb domaćinstava naknadno): Sloboda /Slakovec/ - pobjednik susreta Omladinac /Novo Selo Rok/ -Šenkovec, Mladost /Palinovec/- Sloga /Čakovec/, Trnava /Goričan/ - Međimurec /Dunjkovec/Pretetinec/, Nedelišće – Međimurje/Čakovec/.