Sport 01.06.2011. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:17.

II. HNL: Međimurje završilo na 7. mjestu

LUČKO 3
MEĐIMURJE 1
Zagreb - SRC Lučko. Gledatelja: 20. Sudac: Sambol (Ivankovo), pomoćnici: Berger i Pataki. Delegat: Jurić. Strijelci: 1:0 Sarić (6), 1:1 Kokot (51), 2:1 Jelić (64), 3:1 Blagojević (83).
LUČKO: Kobetić, Bosilovski, Rogač, Mehmedagić, Štiglec, Rak (67. Ljuta), Jakšinić (56. Jelač), Blagojević, Sarić (80. Burić), Jelić, Fuček. Trener: Dražen Biškup
MEĐIMURJE: Božak, Jukić, Vitas, Andre Silva, Kovačić (67. Suntešić), Jambrušić, Cicero Lima (69. Štorga), Levačić, Garba, Ćosić (86. Mihalic), Kokot. Trener: Miljenko Dovečer
- - - -
Niz uspješnih rezultata iz završnice prvenstva prekinut je u Zagrebu kod novog prvoligaša Lučkog. Mogli su Čakovčani i rezultatski bolje proći uz samo malo više koncentracije i pažnje u obrani. Rano su, već u 6. minuti nakon udaraca iz kuta primili pogodak, do kraja poluvremena uspostavili terensku ravnotežu, mogli i oni postići pogotke da su Jambrušić i posebno Levačić bili precizniji u završnici. Precizan za izjednačujući pogodak bio je početkom drugog poluvremena na dodavanje Garbe Kokot, iza toga ponovo nekoliko dobrih akcija i neiskorištenih prilika, te ‘kazna’ domaćih. Iz po malo sumnjive pozicije (zaleđe) domaći su postigli drugi pogodak, do kraja uz terensku inicijativu i treći i riješili pitanje pobjednika.
- Čestitam im na tome i na statusu prvoligaša, čestitam i svojim igračima i suradnicima, igrama u završnici prvenstva potvrdili smo status i kvalitetu, gornji dio tablice to također potvrđuje. Slijedi analiza učinka, razgovori s igračima oko daljnje suradnje i pripreme za novu prvenstvenu sezonu, rekao je Miljenko Dovečer, odmah nakon utakmice.
Prije odlaska na zasluženi odmor Čakovčani će na zajedničkom druženju također dogovoriti daljnje akcije, a kombinirani sastav čakovečke momčadi u četvrtak će u Sivici kod tamošnje Dubrave uveličati proslavu kluba.

Ostali rezultati 30. kola: Vukovar ‘91 - MV Croatia 2:7, Suhopolje - Mosor 1:2, Rudeš - Dugopolje 3:0, Imotski - Croatia Sesvete 3:1, Solin - Pomorac 1:1, Vinogradar - Junak 3:1, Gorica - HAŠK 2:2.