Sport 28.09.2011. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:17.

II. HNL: Suci kumovali porazu Međimurja

MEĐIMURJE 1
VINOGRADAR 2
Čakovec - SRC Mladost. Gledatelja: 200. Sudac: Sušac (Novi Mikanovci), pomoćnici: Novak i Tuđa, delegat: Ilijašev. Strijelci: 1:0 Garba (11), 1:1 Tokić (60), 1:2 Ristovski (72).
Međimurje: Bešenić, Dodlek, Zore (75. Habuš), Petak, Zeba, Puclin, Garba, Begović (67. Marčinković), Bukal (74. Barat), Piškor, Međumurec. Trener: Miljenko Dovečer
Vinogradar: Kahlina, Vukić, Kahrimanović, Granić, Povrženić, Dučkić, Nynken, Boban, Hrnčević (86. Barković), Verza (60. Tokić), Perak (55. Ristovski). Trener: Ozren Vulić
- - - -
Ništa novo u redovima čakovečkog drugoligaša. Novi i bolni poraz na domaćem terenu pred sve manjim brojem gledatelja od solidnog sastava Vinogradara. Koji je kad se sve zbroji uzeo ponuđeno, uz napomenu da su svoju ‘ulogu’ ovaj put dobro odigrali sudac Sušac i njegov pomoćnik Tuđa. Bili bi međutim neobjektivni kada bi to bio razlog poraza, poraz je rezultat slabe igre Čakovčana, ponovo u 2. poluvremenu.
U prvom su igrali dobro, već od 11. minute vodili 1:0. Moglo je to veselje biti veće da u je u 33. minuti slabi sudac Sušac dosudio kazneni udarac za domaće, Garba je na 5 metara pred gostujućim golom bio nepropisno zaustavljen, Sušac iako u blizini nije reagirao, TV snimka pokazuje da je prekršaj bio. U 2. su poluvremenu gosti preuzeli inicijativu i dominirali, domaći bez dovoljno koncentracije i snage za to su kažnjeni. Pogotke za goste postigli su Tokić i Ristovski, igrači koji su u 2. poluvremenu ušli u igru, a do kraja su susreta gosti uspjeli očuvati aktivni rezultat i osvojiti važne bodove. Iako je u samom finišu susreta Piškor bio u prilici poravnati rezultat, sudac Sušac i njegov pomoćnik Tuđa još su jednom kardinalno pogriješili kada je u 88. minuti Dodlek bio u prilici, a suđeno mu je nepostojeće zaleđe. Čakovčani su uložili prigovor na suđenje, rezultat se nažalost neće promijeniti, agonija se nastavlja, sve to pred gostovanje u Sesvetama kod Croatia Sesveta.

Ostali rezultati 6. kola: Radnik - Rudeš 1:1, Solin - Marsonia 1909 3:1, Junak - Gorica 0:0, Dugopolje - Mosor 2:2, Hrvatski dragovoljac - HAŠK 2:1, Pomorac - Croatia Sesvete 1:0, slobodan je bio Imotski.
1. Dugopolje 6 5 1 0 17:5 16
2. Pomorac 6 4 1 1 20:4 13
3. Solin 6 4 0 2 10:8 12
4. Junak 6 2 4 0 7:4 10
5. Mosor 6 2 3 1 8:6 9
6. Imotski 5 2 2 1 5:4 8
7. Gorica 6 2 2 2 3:2 8
8. Rudeš 5 2 1 2 9:6 7