Sport 13.03.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:21.

NOGOMET-ŽENE: U kupu Čakovčanke s Goričankama

KATARINA ZRINSKI - PODRAVINA 9:0
Savska Ves - igralište u Savskoj Vesi, vrijeme kišovito. Gledatelja 50. Sudac Velimir Levačić Domašinec. Strijelci: 1:0 Antolin (23), 2:0 Miri (47), 3:0 Ciglar (50), 4:0 Marks (65), 5:0 Marks (65), 6:0 Miri (69), 7:0 Miri (73), 8:0 Ciglar (81), 9:0 Perčić (84).
ŽNK “Katarina Zrinski”: Šoltić, Martinjak, Hren, Brežni, Perčić, Antolin, Miri, Bakač, Franić, Ciglar, Marks, Još su igrale Periša i Strah. Trener Miljenko Dovečer
Igračice ŽNK „Katarina Zrinski“ deklasirale su igračice ŽNK „Podravine 02“ visokim rezultatom. Prvo poluvrijeme nikako da zabiju gol iz niza šansi, dok su u drugom poluvremenu zabile 8 golova. Ključni trenutak dogodio se kod rezultata 1:0. Sanja Šoltić obranila je udarac s 11 metara i spriječila izjednačenje. Anita Miri postigla je hat-trick. (J. Freiler)
VRBOVEC - TRNAVA 2:4
Vrbovec - igralište NK Vrbovec. Gledatelja 50. Sudac Marić (Vrbovec). Strijelci 0:1 M. Horvat (1), 0:2 M. Horvat (51), 0:3 Njari (54), 1:3 Blažinović (61), 1:4 Grabar (75), 2:4 Polak (90).
Trnava Kivač, Herman (80. Markač), Horvat M., Smrk, Videc, Gabrić (80. Horvat I.), Matjačić, Vrančić, Grabar, Njari, Požgaj. Trener Nikola Markan
Zaslužena pobjeda Trnave protiv vrlo dobre ekipe Vrbovca, koja se u zimskom prijelaznom razdoblju pojačala. Već u prvom napadu Mihaela Horvat zabija za vodstvo. Uz nekoliko prigoda s jedne i druge strane na odmor se ipak odlazi s minimalnom prednošću gošći. Početkom drugog poluvrjemena po drugi put Mihaela Horvat te Romana Njari povećavaju rezultat na 0:3, da bi domaće preko Blažinović smanjile rezultat. Sve dvojbe oko pobjednika susreta otklanja pogotkom Gabrijela Grabar, da bi domaće igračice u sudačkoj nadoknadili ublažile poraz. Sljedeće kolo kupa odigrava se u subotu kad Goričankama dolazi čakovečka ekipa Katarina Zrinski. (Z. Premuš)