Sport 20.05.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:22.

2. HNL-ŽENE: Čakovčanke viceprvakinje

KATARINA ZRINSKI - LEPOGLAVA 7:3
Jurovec - igralište Bratstva. Gledatelja: 100. Sudac: Dražen Sukanec (Savska Ves). Strijelci: 1:0 Antolin (1), 2:0 Antolin (5), 3:0 Franić (10), 4:0 Marks (23), 5:0 Antolin (43, 11 m), 5:1 Kupčić (52, 11 m), 6:1 Franić (80), 7:1 Antolin (84), 7:2 Kupčić (85), 7:3 Kupčić (90, 11 m).
Katarina Zrinski: Bakač, Martinjak, Periša, Hren, Brežni, Lajtman, Perčić, Antolin, Franić, Hranić, Marks. Trener: Miljenko Dovečer
Očekivana pobjeda Čakovčanki koje su time zaključile nastup u prvenstvu i osvojile naslov viceprvakinja. Već nakon prvog poluvremena imale su nedostižnu prednost (5:0), 6 minuta pred kraj prednost je bila i +6, tek u samom finišu malo opuštanje pa su gošće smanjile rezultat, ne i dojam o dobroj i efikasnoj igri cijelog čakovečkog sastava.