Sport 12.09.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:25.

Oči pune suza...

TRNAVA - RIJEKA JACK POT 0:1
Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 150. Sutkinja Martinčić. Strijelac Valusek (57).
ŽNK TRNAVA: Kivač, Markan, Horvat, Videc, Levačić (50. Zelić), Vugrinec, Vrančić, Grabar, Trstenjak, Njari, Požgaj. Trenerica Tatjana Mesarić.
Oči pune suza nakon utakmice govorile su više od tisuću riječi, naime, goričke nogometašice ni nakon drugog kola u prvoligaškoj karavani nisu uspjele doći do bodova. U čvrstoj i borbenoj utakmici, gdje se na sredini terena vodila rovovska bitka za svaku loptu, bez puno prigoda i u kojoj je ovaj put sportska sreća potpuno okrenula leđa domaćim nogometašicama, gošće su minimalnom pobjedom zasluženo odnijele puni plijen iz Goričana. Ključni trenutak zbio se u 57 min., kada lopta nakon centaršuta ispada iz ruku domaće golmanice Kivač na noge Valušek kojoj nije bilo teško iz blizine ugurati loptu u praznu mrežu. Do kraja domaće igračice svim silama pokušavaju doći barem do izjednačenja ali prošlogodišnje viceprvakinje uspiju očuvati mrežu netaknutu. (Z. Premuš)

2. HRVATSKA LIGA-ŽENE

Startna pobjeda

ISTRA ŽMINJ - KATARINA
ZRINSKI 1:2
Pula - igralište s umjetnom travom. Gledatelja oko 100. Sudac: Bezelj (Pula). Strijelci: 1:0 Balić (26), 1:1 Franić (62), 1:2 Franić (84).
Katarina Zrinski: Šoltić, Ružman, Brežni, Vugrinec (od 60. Bakač), Lajtman, Miri, Posedi, Franić, Marks, Antolin, Perčić. Trener: Kuček
Startna pobjeda čakovečkog sastava, do koje su nakon napornog putovanja do Pule igračice novog trenera Kučeka došle boljom igrom i zalaganjem u drugom poluvremenu. U prvom zbog lošeg i „domaćinskog“ suđenja dosta nervoze, domaće su se u takvoj „igri“ bolje snašle i do 62. minute imale vodstvo. Čim je Franić postigla izjednačujući pogodak stvari su se promijenile, do kraja susreta uz podršku ostalih iz ekipe postigla je i svoj drugi pogodak koji je na kraju odlučio o zasluženom pobjedniku. • U subotu Čakovčanke kao domaćini na igralištu Slobode Mihovljan u 15 sati dočekuju ekipu Lepoglave. (J. Freiler)