Sport 17.10.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:47.

I. LIGA-ŽENE
Poraz u Splitu
SPLIT 3
TRNAVA 1
Glavice - gledatelja 100. Sudac: Pejković. Strijelci: 1:0 Lovrić (21), 2:0 Kalamiza (30), 2:1 Požgaj (57), 3:1 Kalamiza (65).
ŽNK Trnava: Domjan, Markan, M. Horvat, Videc, Zelić, Vugrinec (56. Herman), Grabar, Trstenjak (79. Smrk), Njari, Vrančić, Požgaj. Trener: Tatjana Mesarić
U prvom poluvremenu domaćin puno bolji te koristi smušenost gostujućih igračica koje su praktički iz kombija nakon dugog putovanja izašle na teren te odlaze na odmor s prednošću od 2:0 a moglo je biti i više ali je u nekoliko navrata odlično reagirala vratarka Domjan. U nastavku Trnava se vraća u utakmicu pogotkom Požgaj, međutim domaće nogometašice koriste jednu brzu kontru i i preko Kalamize odlaze na 3:1. Gošće do kraja prijete preko Leone Požgaj ali njeni udarci završavaju tik pored gola.
Ostali rezultati 5. kola: Pregrada - Dinamo Maksimir 2:4, Rijeka - Osijek 1:5, Agram - Marjan 2:0.
8. Marjan 5 0 0 5 3:22 0
• U sljedećoj utakmici Trnava ugošćuje ekipu Marijan Split i očekuju prvu prvenstvenu pobjedu. (Z. Premuš)

II. LIGA-ŽENE
Katarina Zrinski - Istra 1:0
Mihovljan - igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sudac: Filipčić (Slakovec). Strijelac: Posedi (49).
K. Zrinski: Šoltić, Martinjaš, Posedi, Ružman, Miri, Vugrinec (45. Perčić),Antolin, Franić, Brežni, Horvat, Marks. Trener: Kuček • Do očekivane pobjede Čakovčanke su došle teško iako su imale prilike za uvjerljiviju pobjedu. No i ova je važna pred teško gostovanje i derbi u subotu u Lepoglavi. (J. Freiler)