Rukomet 26.01.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICA: TREŠNJEVKA – ZRINSKI 34:23

ZAGREB – Dvorana na Trešnjevci. Gledatelja:oko 100. Sutkinje: Lorena Jurenec i MaJA vAjdić.

ZRINSKI: Krmpotić, Ivačić, Rob, P. Posavec 6, Šarić, Glad 1, S. Posavec 10, Ladić, Balić 2, Resman 1, Car 2, Benčik, Prevendar, Androić, Laptoš 1. Trener: Željko Golik.

Očekivani poraz mladog čakovečkog sastava, domaće su opravdale ulogu favorita i zasluženo pobijedile. Već nakon prvih 30 minuta imale su nedostižno vodstvo 18:12, samo do 6.minute bila je to ravnopravna igra /4:4/. U drugom poluvremenu nakon što su Čakovčanke u 40.minuti smanjile razliku na19:16, domaće su ponovo zaigrale bolje i stekle na kraju nedostižnu prednost +9 i opravdano slavile. Kod Čakovčanki se ponavlja već „sto“ puta izrečena tvrdnja. Da je to mladi i perspektivni sastav, da nema dovoljno kvalitetnih igračica za zamjenu, da uglavnom sve ovisi o igri sestara Posavec, ovaj puta posebno je dobro igrala Stela s 10 postignutih pogodaka. Nažalost osim sestre Paule nije imala dovoljnu podršku ostalih, pa će do kraja prvenstva trebati mnogo truda u koliko se želi osigurati opstanak. Treba međutim biti optimista, biti strpljiv, jer u Čakovec do kraja prvenstva dolaze ekipe koje se mogu i moraju pobijediti. Prije toga već u petak biti će teško, u Čakovcu gostuje visoko plasirani sastav Sesveta (19,30 sati dvorana GŠ-e), iza toga u subotu je nastup na međunarodnom turniru u Banja Luci pa iduće  srijede slijedi gostovanje kod Koke u Varaždinu, a onda se u Zadru igra završnica kadetskog prvenstva Hrvatske. Težak zadatak i za iskusnije ekipe nego je Zrinski, valja međutim izdržati, nadati se najboljem i biti optimista.