Nogomet 29.01.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

MEĐIMURJE – RIJEKA II 1:4

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA

ČAKOVEC –Stadion SRC Mladosti. Gledatelja: 100. Sudac: Kolarić. Pomoćnici: Horvat i Žganec (svi Čakovec). Strijelci:0:1 Mršić (2), 0:2 Mršić (9), 0:3 Gerard (18), 0:4 Mršić (20), 1:4 Kristić (22).

MEĐIMURJE: Šafarić, Kristić, Mesarić, Dodlek, Vuković, Sačer, Marciuš, Hranilović, Pintarić, Karlovčec, Novko (još su igrali: Valentić, Horvat, Šimunić, G. Vuk, Hlišć, Šarić). Trener: Mario Kovačević.

Susret s drugim sastavom Rijeke očito je Čakovčanima došao prerano, nakon svega tjedan dana priprema. Već nakon 20 minuta vodili su Riječani 4:0, sve su pogotke postigli uglavnom zbog grešaka Čakovčana, prvo na sredini terena,a iza toga zbog slabih intervencija dekoncentrirane domaće  obrane u vlastitom kaznenom prostoru. To je najbolje iskoristio spretni Mršić koji je postigao 3 od 4 pogotka gostiju. Do kraja poluvremena 2 prilike domaćih (Sačer, Novko) i nerealizirani kazneni udarac Dodleka u 43.minuti, prije toga nakon prekida Kristić je postigao pogodak za domaće. U 2.poluvremenu prije mnogo izmjena u oba sastava više inicijative i 2-3 prilike za pogodak  domaćih, Riječani u tom dijelu ali i do kraja susreta bez prilika. Jedino još ostaje dilema iz 10.minute prvog i 61.minute drugog poluvremena kada su prvo Sačer, a kasnije Marciuš ostali ležati po našem nakon prekršaja u gostujućem kaznenom prostoru, sudac se međutim nije oglasio. Ukratko zanimljivih za oba sastava korisnih 90 minuta.