Rukomet 23.02.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

1.HRL 16. KOLO: Preložanci nisu uspjeli zaustaviti vodeću ekipu

PRELOG 27 (14)

MEDVEŠČAK NFD 30 (15)

Prelog Školska sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Cupek i Kožuhar.

Prelog: Žeželj, Strbad, Matić 2, Koprek, Bergovec 7, Tizaj 1, Strahija, Lončarić, Bratković, Horvatić 3, Malek 7, Vađunec, Belić 7. Trener: Vladimir Belić.

Bez obzira što je bio izuzetno motiviran domaćin nije uspio zaustaviti vodeću ekipu lige koja je prema očekivanju ostvarila pobjedu. Od početka gosti su dominirali terenom stalno vodili da bi domaćin na polovini prvog dijela uspio preokrenuti rezultat i po prvi ali i zadnji puta na utakmici doći do vodstva od 7:6 ali gosti su odmah ponovno preokrenuli rezultat i na odmor otišli sa minimalnim vodstvom. U nastavku utakmice i dalje Medveščak NFD stalno vodi te ostvaruje šest pogodaka prednosti a domaćin pokušava da se mu što više približi  te pet minuta prije kraja dolazi na tri pogotka prednosti ne uspijeva pogotkom završiti dva uzastopna napada te pogađa i vratnicu da bi gosti do kraja zadržali i ostvarili zasluženu pobjedu. Domaćin unatoč porazu na kraju utakmice bio je od gledatelja za požrtvovnu i borbenu igru nagrađen od gledatelja velikim aplauzom.