S T O L N I T E N I S
Superliga (Ž) – 16. kolo
Propuštena prilika protiv Bjelovara
Igračice Hodošana u četvrtak su ugostile ekipu Bjelovara i izgubile rezultatom 4:2, propustivši priliku koja im se pružila nedolaskom najbolje gostujuće igračice, vojvođanske Mađarice Eve Tapai. Rezultat je prelomljen u trećoj partiji u kojoj je Paula Markati, koja se mučila s ozljedom noge, izgubila od bjelovarske rezerve, juniorke Eme Malešević. Šanse za bolji rezultat imale su, doduše, u prve dvije partije Tamara Ramić protiv Mirne Tomić i Ana Švarc protiv Lorene Orlić, ali su obje izgubile s po 3:2 što je također utjecalo na Paulinu igru. Vodstvo gošći su zatim prvo smanjile Markati i Tomić pobjedom u igri parova, a nakon toga i Ramić uvjerljivom pobjedom nad Orlić, ali je u šestoj partiji Tomić bila nedohvatljiva za Paulu Markati čime je meč zaključen. U derbiju kola TIS nije imao šansu za uspjeh protiv vodećega Dra. Časla, HASTK Mladost se još prošle subote lako obračunala s Lokomotivom, Varaždin je rutinski savladao petrinjsku Mladost, a utakmica između Pule i Jaske je odgođena za 22. ožujka.
Rezultati: Hodošan – Bjelovar 2:4 (Ramić – Tomić 2:3 /11:9, 9:11, 16:14, 8:11, 6:11/, Švarc – Orlić 2:3 /6:11, 11:5, 7:11, 11:5, 3:11/, Markati – Malešević 1:3 /5:11, 11:5, 8:11, 8:11/, Markati/Ramić – Malešević/Tomić 3:0 /11:5, 11:9, 11:9/, Ramić – Orlić 3:0 /11:6, 11:9, 11:8/, Markati – Tomić 0:3 /4:11, 8:11, 8:11/ - sudac: Mladen Vidović, Mihovljan); HASTK Mladost – Lokomotiva 4:0, Varaždin – Mladost Petrinja 4:1, Dr. Časl – TIS 4:1; odg. utakmica 13. kola: Mladost Petrinja – Pula 0:4.
TABLICA
1. | Dr. Časl | 16 | 16 | 0 | 64:9 | 32 |
2. | HASTK Mladost | 16 | 14 | 2 | 58:16 | 30 |
3. | Varaždin | 16 | 12 | 4 | 54:26 | 28 |
4. | TIS | 16 | 10 | 6 | 48:32 | 26 |
5. | Bjelovar | 16 | 7 | 9 | 42:45 | 23 |
6. | Mladost Petrinja | 16 | 6 | 10 | 29:44 | 22 |
7. | Pula | 14 | 7 | 7 | 37:36 | 21 |
8. | Hodošan | 15 | 5 | 10 | 29:45 | 20 |
9. | Jaska | 15 | 1 | 14 | 10:57 | 16 |
10. | Lokomotiva | 16 | 0 | 16 | 3:64 | 16 |
Parovi 17. kola, subota 14. ožujka – u 11 sati: Dr. Časl – Pula, Varaždin – TIS; u 17 sati: Mladost Petrinja – Hodošan, Bjelovar – HASTK Mladost, Lokomotiva – Jaska.
Međimurske stolnoteniske lige – 13. kolo
Promjene na čelu prve i ponovo pete lige
Trinaesto kolo donijelo je nove promjene na čelu dviju liga. U prvoj je na vrh, nakon pobjede u derbiju nad Kos-Kotoribom 2, izbio Šenkovec-Petković 2, a u petoj je prvo mjesto vratio Mihovljan 4, koji je iskoristio podjelu bodova Čakovca 5 i Kos-Kotoribe 5. Bilo je dosta problema s odigravanjem utakmica pa su u prvoj ligi odgođene dvije, u četvrtoj jedna, a nije odigrana niti utakmica između Donjega Kraljevca 2 i Čakovca 4, jer je voditelj čakovečke ekipe za isto vrijeme nesvjesno dogovorio dvije utakmice pa će se pokušati dogovoriti novi termin. Prvi dio prvenstva dvostrukim su bod sustavom odigrale ekipe u sedmim ligama, koje će od 7. ožujka početi s razigravanjem (raspored u biltenu 6 na msts.hr).
1. LIGA – Derbi između Kos-Kotoribe 2 i Šenkovca-Petkovića 2 uvijek je derbi, iako su ga Šenkovčani, ovoga puta bez gubitka seta Matije Barića i Rinalda Jurinca te uz pomoć Zorana Vidovića i dobre namjere Božidara Krnjoula, uvjerljivo dobili. Čakovec 1 je bio nemoćan protiv Katexa, a Nedelišćani protiv Paule Markati i Saše Suhodolčana iz Hodošana 1 nisu uspjeli dobiti partiju, a time niti utakmicu. Dvije odgođene utakmice odigrat će se prije 14. kola.
Rezultati: Kos-Kotoriba 2 – Šenkovec-Petković 2 3:7 (Legin 1, D. Radmanić 1, S. Vidović 1 – Barić 3, Jurinec 2, Z. Vidović 1, Barić/Jurinec 1), Čakovec 1 – Katex 1:9 (Čeh 1 – Bujan 3, K. Kovačić 3, Rapaić 2, Bujan/K. Kovačić 1), Nedelišće 1 – Hodošan 1 4:6 (S. Mesarić 1, D. Tkalčec 1, K. Tkalčec 1, D. Tkalčec/K. Tkalčec 1 – Paula Markati 3, Suhodolčan 3), HE-DRA 1 – Putjane 2 i Mihovljan 2 – Putjane Brid odgođeno.
TABLICA
1. | Šenkovec-Petk. 2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 85:35 | 21 |
2. | Putjane Brid | 12 | 10 | 0 | 2 | 89:31 | 20 |
3. | Katex | 13 | 8 | 2 | 3 | 79:51 | 18 |
4. | Hodošan 1 | 12 | 9 | 0 | 3 | 67:53 | 18 |
5. | Kos-Kotoriba 2 | 13 | 7 | 1 | 5 | 69:61 | 15 |
6. | Čakovec 1 | 13 | 3 | 3 | 7 | 53:77 | 9 |
7. | Mihovljan 2 | 12 | 3 | 1 | 8 | 42:78 | 7 |
8. | HE-DRA 1 | 12 | 2 | 2 | 8 | 49:71 | 6 |
9. | Putjane 2 | 12 | 3 | 0 | 9 | 46:74 | 6 |
10. | Nedelišće 1 | 13 | 2 | 0 | 11 | 41:89 | 4 |
Najuspješniji igrači/igračice:
Suhodolčan (Hod 1) 23/1, Bujan (Kat) 35/4, Barić (Š-P) 23/3, Preksavec (PB) 31/5, Jurinec (Š-P 2) 30/5, Šimon (PB) 27/6, Paula Markati (Hod 1) 29/7, Podkrajac (Mih 2) 15/6, D. Radmanić (Kos-K 2) 25/14, S. Vidović (Kos-K) 25/14, K. Kovačić (Kat) 24/15….
2. LIGA – Šenkovec-Petković 3 nije dozvolio iznenađenje protiv Lopatinca 2, a prva ekipa Lopatinca, koja Šenkovčane prati na drugom mjestu, je dvicama Rajka Bela, Damira Ivanuše i Karla Šoltića spasila pobjedu protiv Male Subotice 1 predvođene nepobjedivim Ivicom Pongračićem. Ladislav Balog, Zvonko Turk, Damir Rožman i Danko Šimon iz Čakovca 2 vratili su se s pobjedom iz Preloga, mladići iz MSTC Čakovca 2 su s 10:0 deklasirali treću ekipu Čakovca, a Kos-Kotoriba 3, uz tricu Ivice Jakupaka, osvojila je važne bodove protiv oslabljenoga Draškovca.
Rezultati: Prelog-DG Sport 1 – Čakovec 2 2:8 (Martinec 1, Hozjak/Martinec 1 – Balog 3, Rožman 2, Turk 2, D. Šimon 1), Šenkovec-Petković 3 – Lopatinec 2 8:2 (Balić 3, Anja Novak 2, D. Korent 1, Maja Trupković 1, Balić/Trupković 1 – De. Ivanuša 1, Ml. Trbuhović 1), Kos-Kotoriba 3 – Draškovec 6:4 (Jakupak 3, Dolenec 2, Munka 1 – Varga 2, Tota 1, Tota/Varga 1), MSTC Čakovec 2 – Čakovec 3 10:0 (Godina 3, Panić 3, M. Lovrek 2, D. Kučević 1, Godina/Lovrek 1), Lopatinec 1 – Mala Subotica 1 6:4 (Bel 2, Damir Ivanuša 2, Šoltić 2 – Pongračić 3, Pongračić/Škvorc 1).
TABLICA
1. | Šenkovec-Petk. 3 | 13 | 10 | 2 | 1 | 86:44 | 22 |
2. | Lopatinec 1 | 13 | 9 | 1 | 3 | 80:50 | 19 |
3. | Čakovec 2 | 13 | 7 | 3 | 3 | 74:56 | 17 |
4. | MSTC Čakovec 2 | 13 | 7 | 2 | 4 | 79:51 | 15 |
5. | Mala Subotica 1 | 13 | 6 | 2 | 5 | 71:59 | 14 |
6. | Draškovec | 13 | 6 | 2 | 5 | 70:60 | 14 |
7. | Kos-Kotoriba 3 | 13 | 5 | 1 | 7 | 59:71 | 11 |
8. | Lopatinec 2 | 13 | 3 | 2 | 8 | 50:80 | 8 |
9. | Prelog-DG Sport 1 | 13 | 2 | 3 | 8 | 57:73 | 7 |
10. | Čakovec 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 24:106 | 2 |
Najuspješniji igrači/igračice: Balić (Š-P 3) 31/4, Rožman (ČK 2) 33/6, Pongračić (MS 1) 32/7, Varga (Draš) 28/11, Nedeljka Munđar (Draš 21/9, Damir Ivanuša (Lop 1) 27/12, Šoltić (Lop 1) 23/11, Hozjak (P-DGS 1) 26/13, Jakupak (Kos-K 3) 21/11, Maja Trupković (Š-P 3) 23/12…
3. LIGA – Zlatko Hergotić i Dejan Marčec iz vodećega Nedelišća 2 bili su prejaki za Putjane 3, a Mihovljan 3 Prima biro, uz tricu Mladena Vidovića, od Donjega Kraljevca 1. Još uvijek pretendenti na sam vrh, Hodošan 2 i Šenkovec-Petković 4, odigrali su 5:5, a Šenkovčanima je svojom trećom pobjedom bod donio Ivica Hajdinjak. Još uvijek je, unatoč porazu od pojačanoga Hodošana 3, blizu vrhu i HE-DRA 2, a ovisno o ishodu neodigrane utakmice Donjega Kraljevca 2 i Čakovca 4 u tom bi se krugu mogli naći i Kraljevčani.
Rezultati: Hodošan 3 – HE-DRA 2 6:4 (Gredelj 3, Magdalenić 2, Gredelj/Magdalenić 1 – T. Kovač 2, Dan. Matjačić 1, J. Repalust 1), Mihovljan 3 Prima biro – Donji Kraljevec 1 8:2 (M. Vidović 3, Bojana Kolarić 2, Labazan 2, Kolarić/Vidović 1 – Pintarić 2), Putjane 3 – Nedelišće 2 3:7 (Šarić 1, Šoltić 1, Zelić 1 – Hergotić 3, Marčec 3, Hergotić/Marčec 1), Hodošan 2 – Šenkovec-Petković 4 5:5 (Krznar 2, Pandur 1, F. Zrna 1, Krznar/F. Zrna 1 – Hajdinjak 3, Šprajc 1, T. Toplek 1), Donji Kraljevec 2 – Čakovec 4 neodigrano.
TABLICA
1. | Nedelišće 2 | 13 | 9 | 0 | 4 | 75:55 | 18 |
2. | Mihovljan 3 Prima b. | 13 | 8 | 1 | 4 | 83:47 | 17 |
3. | Hodošan 2 | 13 | 6 | 5 | 2 | 71:59 | 17 |
4. | Šenkovec-Petk. 4 | 13 | 7 | 2 | 4 | 67:63 | 16 |
5. | HE-DRA 2 | 13 | 6 | 3 | 4 | 70:60 | 15 |
6. | Donji Kraljevec 2 | 12 | 5 | 3 | 4 | 61:59 | 13 |
7. | Hodošan 3 | 13 | 4 | 3 | 6 | 58:72 | 11 |
8. | Čakovec 4 | 12 | 2 | 4 | 6 | 53:67 | 8 |
9. | Putjane 3 | 13 | 2 | 3 | 8 | 48:82 | 7 |
10. | Donji Kraljevec 1 | 13 | 1 | 4 | 8 | 54:76 | 6 |
Najuspješniji igrači/igračice: Ema Toplek (Š-P 4) 27/0, Bojana Kolarić (M3PB) 25/7, J. Repalust (HE-DRA 2) 30/9, M. Vidović (M3PB) 25/8, J. Magdalenić (Hod 2) 29/10, Marčec (Ned 2) 29/10, Vurušić (ČK 4) 25/9…
4. LIGA – Vodeći ŠŠK Čak je četvrto plasiranoj Kos-Kotoribi prepustio tek jednu partiju, a Putjane 4, s tricom raspoloženim Predragom Strbatom, pobjedom u Goričanu su izbile na drugo mjesto ispred Male Subotice 2, koja ima odgođenu utakmicu s Prelogom-DG Sportom 2. Nakon duljega posta, pobjedom kod Lopatinca 3, bodove su osvojile Putjane 5 i pomaknule se prema sredini tablice.
Rezultati: Lopatinec 3 – Putjane 5 4:6 (Horvat 1, Pintarić 1, Štefičar 1, Horvat/Pintarić 1 – Mikulčić 2, Željka Podgorelec-Sirc 2, Železnjak 2), ŠŠK Čak – Kos-Kotoriba 4 9:1 (Turk 3, V. Grgić 2, Zvonar 2, I. Fileš 1, I. Fileš/Zvonar 1 – Sović 1), Goričan 1 – Putjane 4 3:7 (D. Gudlin 2, Čakmazović 1 – Strbat 3, Drabić 2, R. Novak 1, Drabić/Puškadija 1), Prelog-DG Sport 2 – Mala Subotica 2 odgođeno, Šandorovec slobodan.
TABLICA
1. | ŠŠK Čak | 12 | 12 | 0 | 0 | 95:25 | 24 |
2. | Putjane 4 | 12 | 9 | 1 | 2 | 76:44 | 19 |
3. | Mala Subotica 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 66:34 | 17 |
4. | Kos-Kotoriba 4 | 12 | 4 | 3 | 5 | 58:62 | 11 |
5. | Putjane 5 | 12 | 3 | 2 | 7 | 48:72 | 8 |
6. | Goričan 1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 47:63 | 7 |
7. | Šandorovec | 11 | 2 | 3 | 6 | 42:68 | 7 |
8. | Lopatinec 3 | 12 | 2 | 1 | 9 | 44:76 | 5 |
9. | Prelog-DG Sport 2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 34:66 | 4 |
Najuspješniji igrači/igračice: Bašek (MS 2) 29/1, I. Fileš (Čak) 23/3, Zvonar (Čak) 23/3, Turk (ČK 2) 20/7, Sović (Kos-K 4) 20/7, R. Novak (Put 4) 24/9, V. Grgić (Čak) 19/8, D. Gudlin (Gor 1) 22/11….
5. LIGA – Mihovljan 4 se, unatoč trici Jurice Panića za Putjane 8, vratio na vodeću poziciju. I to zahvaljujući remiju Čakovca 5 i Kos-Kotoribe 5, koja za bod najviše može zahvaliti trici najboljega igrača lige Stjepana Škode. Odlična je bila Rozika biro, predvođena Marijanom Sircom i Slobodanom Kopjarom, protiv Orehovice, Prelog 3 je deklasirao Zasadbreg, a Donji Kraljevec 3 je u borbi za ostanak, predvođen rasploloženim Tihomirom Horvatom, na dno gurnuo Putjane 6.
Rezultati: Donji Kraljevec 3 – Putjane 6 6:4 (Horvat 3, J. Filipašić 2, Vadas 1 – Z. Novak 2, Palašek 1, Novak/Palašek 1), Prelog 3 – Zasadbreg 9:1 (Frančić 3, Novinšćak 3, Jagar 2, Frančić/Jagar 1 – Pergar 1), Rozika biro – Orehovica 7:3 (Sirc 3, Kopjar 2, Lovrek 1, Kopjar/Sirc 1 – Hunjadi 1, K. Ivanušić 1, Zadravec 1), Putjane 8 – Mihovljan 4 4:6 (Panić 3, Babić 1 – Bubek 2, Vesna Wrana 2, Đurđa Zver 1, Bubek/Zver 1), Čakovec 5 – Kos-Kotoriba 5 5:5 (Kovačević 2, Peras 2, Šalamon 1 – S. Škoda 3, Čukulic 1, Čukulic/S. Škoda 1).
TABLICA
1. | Mihovljan 4 | 13 | 9 | 2 | 2 | 83:47 | 20 |
2. | Čakovec 5 | 13 | 8 | 4 | 1 | 77:53 | 20 |
3. | Kos-Kotoriba 5 | 13 | 8 | 3 | 2 | 72:58 | 18 |
4. | Rozika biro | 13 | 7 | 2 | 4 | 69:61 | 16 |
5. | Orehovica | 13 | 4 | 3 | 6 | 66:64 | 11 |
6. | Putjane 8 | 13 | 2 | 6 | 5 | 61:69 | 10 |
7. | Zasadbreg | 13 | 4 | 2 | 7 | 57:73 | 10 |
8. | Prelog 3 | 13 | 4 | 2 | 7 | 57:73 | 10 |
9. | Putjane 6 | 13 | 2 | 3 | 8 | 57:73 | 7 |
10. | Donji Kraljevec 3 | 13 | 3 | 1 | 9 | 51:79 | 7 |
Najuspješniji igrači/igračice: S. Škoda (Kos-K 5) 34/2, Sirc (RB) 32/3, Bubek (Mih 4) 34/5, Jagar (Pr 4) 24/5, Panić (Put 8) 32/7, Z. Novak (Put 6) 30/9, Peras (ČK 5) 27/11, Vesna Wrana (Mih 4) 25/12, Šalamon (ČK 5) 26/13….
6. LIGA – Igrači vodeće USTA Belice 1 iz Putjana su u nedjelju kući otišli pjevajući, a Goričan 2 se pobjedom kod USTA Belice 2 i u zaostaloj utakmici nad Nedelišćem 3, uz trice Matije Markušića na obje utakmice, probio na drugo mjesto. Nedelišće 3 i Dragoslavec Breg su u utakmici bez neporaženih odigrali neriješeno, a Čakovec 6 je donio bodove iz Svete Marije i vreba prigodu za proboj prema vrhu.
Rezultati: Putjane 7 – USTA Belica 1 2:8 (Vrbanec 1, Čižmešija/Vizinger 1 – D. Tratnjak 3, Braniša 2, Premuš 2, Merdanović 1), USTA Belica 2 – Goričan 2 4:6 (D. Sečan 2, S. Tratnjak 2 – Markušić 3, J. Bašnec 1, K. Vargek 1, Bašnec/Markušić 1), Nedelišće 3 – Dragoslavec Breg 5:5 (Dokleja 2, Z. Tkalčec 2, Dokleja/Tkalčec 1 – Heric 2, Kos 2, Jambrović 1), Sveta Marija 1 – Čakovec 6 3:7 (D. Štefić 2, Peter 1 – Barbić 2, Cerovec 2, Mikulčić 2, Barbić/Mikulčić 1), Goričan 3 – Mala Subotica 3 8:2 (P. Bašnec 3, A. Gudlin 3, D. Mesarić 1, Bašnec/Mesarić 1 – Pintarić 1, T. Vadlja 1);
odg. utakmica 12. kola: Goričan 2 – Nedelišće 3 6:4 (Markušić 3, Šavora 2, Bašnec/Markušić 1 – Dokleja 2, Posavec 1, Z. Tkalčec 1).
TABLICA
1. | USTA Belica 1 | 13 | 10 | 3 | 0 | 107:23 | 23 |
2. | Goričan 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 76:54 | 20 |
3. | Dragoslavec Breg | 13 | 9 | 1 | 3 | 79:51 | 19 |
4. | Čakovec 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 70:60 | 17 |
5. | Putjane 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 65:65 | 13 |
6. | Nedelišće 3 | 13 | 5 | 3 | 5 | 63:67 | 13 |
7. | USTA Belica 2 | 13 | 4 | 4 | 5 | 67:63 | 12 |
8. | Sveta Marija 1 | 13 | 2 | 2 | 9 | 47:83 | 6 |
9. | Goričan 3 | 13 | 1 | 3 | 9 | 48:82 | 5 |
10. | Mala Subotica 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 28:102 | 2 |
Najuspješniji igrači/igračice: D. Tratnjak (UB 1) 27/2, Braniša (UB 1) 20/3, Merdanović (UB 1) 23/4, Cerovec (Čk 6) 26/7, Markušić (Gor 2) 27/8, Dokleja (Ned 3) 26/8, D. Sečan (UB 2) 21/7, Premuš (UB 1) 21/8, Jambrović (DB) 26/12, Kos (DB) 26/12….
7.A LIGA (14. kolo) – Šenkovec-Petković 5 je bio slobodan, ali ga i s pobjedom kod USTA Belice 3, uz trice Noe Vreska i Nina Baše, na tablici nije uspio stići Mihovljan 5. Putjane 9 su pobjedom kod Mihovljana 6 učvrstile treću poziciju, a uz njih će u razigravanje od petoga do osmog mjesta i Prelog 4, koji je pobijedio Šenkovec-Petkovića 6.
Rezultati: Mihovljan 6 – Putjane 9 4:6 (Toplek 2, K. Murković 1, M. Murković 1 – Dobošić 3, Bajuk 2, Bajuk/Dobošić 1), USTA Belica 3 – Mihovljan 5 1:9 (Kolarić 1 – Baša 3, Vresk 3, Vinković 2, Vinković/Vresk 1), Prelog 4 – Šenkovec-Petković 6 8:2 (Vadlja 3, N. Zvonarek 3, Hercigonja 1, Vadlja/N. Zvonarek 1 – L. B alić 1, Anja Tišljar 1), Šenkovec-Petković 5 slobodan.
KONAČNA TABLICA
1. | Šenkovec-Petk. 5 | 12 | 11 | 0 | 1 | 84:36 | 22 |
2. | Mihovljan 5 | 12 | 10 | 1 | 1 | 91:29 | 21 |
3. | Putjane 9 | 12 | 7 | 2 | 3 | 75:45 | 16 |
4. | Prelog 4 | 12 | 6 | 1 | 5 | 67:53 | 13 |
5. | Šenkovec-Petk. 6 | 12 | 3 | 0 | 9 | 35:85 | 6 |
6. | USTA Belica 3 | 12 | 2 | 1 | 9 | 37:83 | 5 |
7. | Mihovljan 6 | 12 | 0 | 1 | 11 | 31:89 | 1 |
Najuspješniji igrači/igračice: Vresk (Mih 5) 34/1, Tomašić (Š-P 5) 19/3, Ratajec (Š-P 5) 19/4, H. Vadlja (Pr 4) 22/5, S. Novak (Š-P 5) 22/5, Subotić (Put 9) 18/5, Vinković (Mih 5) 21/8, N. Zvonarek (Pr 4) 23/13….
7. B LIGA (14. kolo) – He-DRA 3, slobodna u 14. kolu, ovaj je dio prvenstva završila sa svih 12 pobjeda, a na drugom je mjestu prvi sastav Donjega Vidovca, koji je taj dio završio porazom od Kos-Kotoribe 6. Donji Vidovec 2, za koji je tricu napravio Matej Šlibar, osvoji je bod protiv Svete Marije 2 i sačuvao četvrto mjesto, a s maksimalnih 10:0 protiv Svete Marije 3, peto je zadržao Goričan 4.
Rezultati: Donji Vidovec 1 – Kos-Kotoriba 6 4:6 (Dolenec 2, Kedmenec 2 – Igrec 2, Nika Lukša 2, Lo. Radmanić 1, Igrec/N. Lukša 1), Sveta Marija 2 – Donji Vidovec 2 5:5 (A. Mustač 2, Dadasović 1, Kos 1, Dadasović/A. Mustač 1 – M. Šlibar 3, S. Šlibar 2), Goričan 4 – Sveta Marija 3 10:0 (Baranašić 2, D. Bašnec 2, L. Mesarić 2, M, Blažek 1, Kos 1, F. Mesarić 1, Kočiš/Turk 1), HE-DRA 3 slobodna.
KONAČNA TABLICA
1. | HE-DRA 3 | 12 | 12 | 0 | 0 | 90:30 | 24 |
2. | Donji Vidovec 1 | 12 | 9 | 0 | 3 | 82:38 | 18 |
3. | Kos-Kotoriba 6 | 12 | 8 | 0 | 4 | 72:48 | 16 |
4. | Donji Vidovec 2 | 12 | 4 | 2 | 6 | 56:64 | 10 |
5. | Goričan 4 | 12 | 4 | 1 | 7 | 59:61 | 9 |
6. | Sveta Marija 2 | 12 | 3 | 1 | 8 | 49:71 | 7 |
7. | Sveta Marija 3 | 12 | 0 | 0 | 12 | 12:108 | 0 |
Najuspješniji igrači/igračice: Vadas (HE-DRA 3) 23/2, Kedmenec (DV 1) 28/3, Igrec (Kos-K 6) 26/3, K. Kovač (HE-DRA 3) 25/7, Mihoci (HE-DRA 3) 15/5, I. Balent (HE-DRA 3) 16/7, M. Šlibar (DV 2) 22/10, Matulin (DV 1) 16/8, Nika Lukša (Kos-K 6) 23/13….
6. Otvoreno prvenstvo Križevaca
Pokali za veteranke
Među 43 igrača i igračica, koliko ih je u nedjelju igralo na 6. Otvorenom prvenstvu Križevaca bili su i članovi Mihovljana Vesna Wrana, Đurđica Zver i Dražen Bubek. Veteranke su u konkurenciji 5 igračica igrale bod sustavom, a s po 3 pobjede i jednim porazom turnir su završile 3 igračice pa su se za određivanje plasmana zbrajali rezultati njihovih međusobnih susreta. Sanda Vidović iz zagrebačke Plive s 3:1 pobijedila je Vesnu Wranu i s 3:2 izgubila od Đurđice Zver pa joj je pripalo prvo mjesto, druga je bila Wrana koja je uz poraz od Vidović s 3:1 bila bolja od Zver, koja pak je zbog nedostatne 3:2 pobjede nad Vidović bila treća. U kategoriji veterana od 50 do 59 godina Dražen Bubek je kao drugi završio kvalifikacijsku skupinu pa je zatim imao peh da već u prvom kolu izgubi od kasnijega pobjednika Petra Mačešića iz Duge Rese. Svo troje igralo je i u zajedničkoj kategoriji gdje su djevojke ispale u prvom, a Bubek u Drugom kolu.
Izvor: 3123