Sport 30.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

Težak

poraz

Trnave

Osijek - Trnava  8:0

Osijek - stadion Gradski vrt. Gledatelja 100. Sudac: Matić. Strijelci: 1:0 Franić-ag (11), 2:0 Andrlić (15), 3:0 Joščak (20), 4:0 Lojna (53), 5:0 Balić (71), 6:0 Balić (73), 7:0 Joščak (74), 8:0 Kunštek (79).

Trnava: Domjan, Klarić, Herman, Radmanović, Markan, Horvat, Videc, Korpar, Franić, Pandur Ana. Trener Nikola Martan

Protiv lidera prvenstva desetkovana Trnava doživjela je težak poraz. Tri pogotka u prvom te pet u nastavku je rezime utakmice. (Z.P.)

K. Zrinski - Pregrada  3:2

Mihovljan - igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelci: 1:0 Antolin (4), 1:1 Mužar (30, 11 m), 2:1 Antolin (32), 3:1 Vugrinec (48), 3:2 Brkić (88).

Katarina Zrinski: Šoltić, Mikolaj, Đula, Vugrinec, Bakač (59. Perčić), Kovačić,Zadravec, Sirotković, Horvat, Antolin (85. Keleminec), Brežni. Trener Mladen Kuček

Važna i zaslužena pobjeda dobro motiviranih i borbenih Čakovčanki. To im se već na početku susreta isplatilo, raspoložena Damjana Antolin postigla je vodeći pogodak već u 4. minuti. Nakon što su gošće poravnale rezultat iz kaznenog udarca (?) Antolin je postigla i svoj drugi, vodeći pogodak, a početkom drugog poluvremena Ivona Vugrinec je trećim pogotkom najavila konačni uspjeh. Jer do 88. minute Čakovčanke su pametnom igrom kontrolirale rezultat i šteta je da su u 88. minuti primile drugi pogodak. (J.F.)

Ostali rezultati: Viktorija - Split 2:8, Agram - Dinamo-Maksimir 2:4.