Nogomet 16.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

POLUFINALE KUPA MNS: SLOBODA – SLOGA 0:1

SLAKOVECIgralište Slobode. Sudac: Ivica Križaić (Štefanec). Pomoćnici: B. Križarić i Fegeš. Delegat: Fais. Strijelac: 0:1 Mihalović (13).

SLOBODA:Tkalčec, P. Hergotić, Grabar (46. Pintarić), Novak, Cvetković, Katanec, Srnec, Panić, K. Hergotić (46. Baksa), Goricaj (75. Mesarić), Petek (53. Posavec).Trener: Stjepan Petek.

SLOGA: Mihalković, Dokleja, Obadić, Kosalec (70. Zoka), Sečan, Fučko (89. Ban), Žvorc (57. Glad), Jambrošić, Vugrinec, Mihalović, Gyofi. Trener: Zoran Kraljić.

Očekivanja domaćina da će već na prvoj polufinalnoj utakmici međimurskog Kupa osigurati povoljan rezultat pred uzvrat u Čakovcu nisu se ispunila. Igrali su igrači trenera Peteka slabo, nisu takvom igrom zaslužili povoljniji rezultat. Da su Čakovčani do kraja iskoristili slabu igru domaćina mogli su već u prvom poluvremenu imati uvjerljiviji rezultat, propustili su realizirati 2-3 vrlo izgledne prilike za to. Ovako je o pobjedniku odlučila za Čakovčane sretna, a domaće kobna 13.minuta kada je pogodak koji je odlučio o zasluženom pobjedniku postigao Marko Mihalović.

Uzvratni susret igra se u Čakovcu u utorak 21.travnja /igralište Sloge 17 sati/.