Sport 17.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

ŽENSKI RUKOMETNI KLUB ZRINSKI ČAKOVEC

Mlade rukometašice čakovečkog Zrinskog, rođene 2005.godine i mlađe nastupile su u Karlovcu na tradicionalnom 15.po redu otvorenom prvenstvu Hrvatske u super-mini rukometu. U svojoj su grupi osvojile 2.mjesto i osigurale plasman u „velikom finalu“. Pobijedile su vršnjakinje Buja 9:8 i Slunja 8:4,a poražene su od Poreča koji je bio 1.u grupi, a na kraju prvenstva 2. 9:5. U 1/8 „velikog finala“ poražene su rezultatom 10:6 od vršnjakinja Buzeta koje su na kraju prvenstva osvojile 3.mjesto i time završile natjecanje. Nastavile su međutim bodriti svoje vršnjake i kolege RK Čakovca. Pod vodstvom Ljubice Vrbančić igrao je sljedeći sastav: Dora Potočnjak, Karla Mihalković, Lucija Grabar, Zoe Rajher, Kali Frančić, Karla Cerovec, Dora Hranjec, Tina Grozdek, Ela Mandir i Anđelina Jakopić.

Iz kluba obavijest ljubiteljima rukometa i sporta da prvi sastav Čakovčanki u srijedu 22.travnja u 19,30 sati igra prvenstveni susret s višestrukim državnim prvakinjama Podravka Vegetom iz Koprivnice te da je ulaz besplatan. A već u subotu 25.travnja Čakovčanke gostuju u Svetom Ivanu Zelini kod još jedne ekipe s vrha prvenstvene tablice, kod Zeline.