Rukomet 23.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICA: OČEKIVANI PORAZ ČAKOVČANKI

ZRINSKI – PODRAVKA VEGETA 14:32

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja:150. Suci: Matić (Kostrena) i Orešković (Senj).

ZRINSKI:Krmpotić, Kozjak,Kovač, P. Posavec 3, Šarić, Furjan 3, S. Posavec, Glad, Sinanović, Ladić 1,Balić 1,Horvat, Benčik 1, Zagorščak 2, Androić 1, Laptoš 2. Treener: Željko Golik.

Očekivana i zaslužena pobjeda višestrukih državnih prvakinja, rezultatski prema događanjima na terenu ipak izražena preuvjerljivim konačnim ishodom. Nakon 3:3 u 6.minuti do kraja poluvremena gošće su manje griješile i na odmor otišle vodstvom 14:8. U drugom poluvremenu domaćim igračicama, osim najbolje pojedinke u njihovim redovima vratarke Krmpotić ponestalo je ideja i koncentracije, nisu igrale ni neke iz prvog sastava, a u zadnjih 10 minuta igrale su one koje inače manje igraju. Sve to je „pomoglo“ gošćama da posebno zadnjih 15 minuta susreta lako, uglavnom iz kontri postižu pogotke i na kraju uvjerljivo slave. I još nešto što se rijetko viđa na utakmicama u Čakovcu. Vrlo indolentno i iritantno suđenje tijekom cijele utakmice i razgovor sudaca tijekom susreta s igračicama Podravke /šteta da nisu tražili i autograme onih iz reprezentacije/. Što je pomalo čudno i nepotrebno za ovakav susret,  gdje je pobjednik i favorit bio poznat još prije početka istoga. A prije početka susreta direktorica čakovečkog kluba Ljubica Vrbančić uručila je poklone juniorskim reprezentativkama oba kluba za postignuti uspjeh na kvalifikacija za EP U Španjolskoj.

Ostali rezultati 23.kola: Samaobor- Sesvete 21:36, Dalmatinka – Bjelovar 32:29, Zamet – Umag 31:22, Split – Osijek 34:21, Koka – Lokomotiva 31:24, Trešnjevka – Zelina 20:23.