Nogomet 08.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

UZVRATNA POLUFINALNA KUP UTAKMICA

NEDELIŠĆE 3
MEĐIMUREC 0

NEDELIŠĆE Stadion SRC Mladost. Gledatelja 1000. Sudac: Matija Horvat (Varaždin). Pomoćnici: Borut Križarić (Ivanovec) i Branko Bacinger (Vž). Delegat: Mijo Horvat (Goričan). STRIJELCI: 1:0 Kosir (42), 2:0 N. Pintarić (61), 3:0 Kosir (81).

NEDELIŠĆE: Košir, M. Pintarić, N. Pintarić, Levačić (od 79. Vizinger (od 85. Vibovec), Kosir, Jagec (od 89. Numanović), Marčec (79. Pintarić), Topolnjak, Slunjski, Mesarić, Međumurac (od 90. Žganec). TRENER: Goran Međumurac.
MEĐIMUREC: Prekupec, Ivanuša, Hrušoci (46. Kregar), T. Fučko, Vabec, Branilović, Hrustek (od 65. S. Fučko), Bestijanić, Zanjo, S. Treska, D. Treska. TRENER: Antun Jukić.

Odlična nogometna utakmica odigrana pred prekrasnim ambijentom završila je pobjedom domaćina od 3:0 što mu je bilo dovoljno da je izborio i samo finale. Gosti su već u 2. minuti imali odličnu priliku preko S. Treske da bi domaćin u 42. minuti nakon ubačaja Jageca, Kosir postigao pogodak za 1:0. U 56. minuti S. Treska puca ali domaći vratar odlično brani da bi u 61. minuti nakon ubačaja iz kuta N. Pintarić povisio rezultat na 2:0. U 85. minuti u brzoj izigranoj akciji Kosir izlazi sam pred vratar i postiže pogodak za visokih 3:0. Gosti kreću na sve ili ništa u 86. minuti nakon ubačaja T. Fučko pogađa stativu da bi utakmica završila velikim slavljem domaćih igrača i navijača.