Nogomet 27.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

1.HNLŽ-17. KOLO: Dobra igra ali ipak poraz protiv Dinama

DINAMO MAKSIMIR 2

TRNAVA 1

Zagreb Igralište ŠRC Maksimir. Gledatelja 50. Sudac: Gurdon. Strijelci: 0:1 Korpar (14), 1:1 Matijević (55), 2:1 Matijević (81).

TRNAVA: Domjan, Klarić, Herman, Radmanović, Markan, Horvat, Videc, Korpar, Franić, Požgaj (od 80. Gudlin). Trstenjak. Trener: Nikola Martan.

Nogometašice Trnave odigrale su u Zagrebu protiv Dinamo Maksimir dobru utakmicu ali na njihovu žalost nisu uspijele ostvariti povoljan rezultat poražene su rezultatom od 2:1. Prvi dio susreta goričanke su završile u svoju korist pogotkom igračice Korpar koji je postignut u 14. minuti. U nastavku domaće su nogometašice poravnale pogotkom igračice Matijević u 55. minuti dok je ista igračica bila precizna i u 81. minuti kada je postigla pogodak vrijedan pobjede. Gošće su imale odličnu priliku kod rezultata 1:1 preko Radmanović ali je ne koriste.

U poslijednoj prvenstvenoj utakmici Trnava na svom travnjaku ugošćuje ekipu Agram i prilika da se oproste od uspješne sezone pobjedom.