Nogomet 28.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

POLUFINALE KUPA MEĐIMURSKOG NOGOMETNOG SAVEZA – JUNIORI

MEĐIMURJE – POLET (SMNM) 6:1 (3:0)

ČAKOVEC – Stadion SRC-a Mladosti. Gledatelja: 100. Sudac: Erik Žerdin (Čakovec). Strijelci:1:0 Hranilović (26), 2:0 Pintarić (32), 3:0 Pintarić (42), 4:0 Jurak (49), 5:0 Petak (53), 6:0 Petak (66), 6:1 Ferlin (69).

MEĐIMURJE: Jesenović, Petak, Horvat, Nađ, Hranilović, Jurak, Pintarić, Šimunić, Šarić, Kamenić, Mesarić. Trener: Goran Vincetić.
POLET (SMNM): Perčić, Novinščak, P. Vršić, Bistrović (52. Koprivec), Sakač, F. Vršić, Padarić, Vinko,Karlovčec, Zadravec, Ferlin. Trener: Alen Stojko.

Mladi Čakovčani zasluženi su i očekivani finalisti Kupa MNS-a. To su potvrdili uvjerljivom pobjedom, imali su još 3-4 izgledne prilike istu učiniti uvjerljivijom 4 su puta pogodili prečku, a u 1.poluvremenu nisu realizirali ni udarac s 11 metara. Gosti iz Svetog Martina na Muri nisu iskoristili 2 prilike na početku susreta kad je rezultat bio 0:0, u 2.poluvremenu ni oni nisu realizirali kazneni udarac, postigli su međutim ipak zasluženo u 69.minuti „počasni“ pogodak.