Nogomet 03.08.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:33.

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA: NK Dubrava ugostila Dinamo2

DUBRAVA 0

DINAMO II  13

SIVICA Igralište Berek. Gledatelja 350. Sudac; Edvin Zobec (Strahoninec). Pomoćnici; Kukovec i Tuksar.

STRIJELCI: 0:1 Božić (3), 0:2 Matić (9), 0:3 Brekalo (18), 0:4 Halilović (22). 0:5 Halilović (35), 0:6 Brekalo (40), 0:7 Halilović (57), 0:8 Božić (61), 0:9 Bayar (65), 0:10 Lelić (66), 0:11 Halilović (78), 0:12 Boras (83), 0:13 Muhar (87).

DUBRAVA: Tomašić, Sekulić, Marko Hajdarović,, Ma.Bobičanec, Tkalec, Bistrović, Mi.Bobičanec, Vincek, Varga, L.Bobičanec, Mađarić (još su igrali: Filipović, Mario Hajdarović, Cilar, Baksa, Murković, Palir). TRENER: Vladimir Sabol.

DINAMO II: Šemper-Boras, Soldo, Morris, Sosa-Janjiš (46.Moro), Muhar, Božić, Halilović, Brekalo (46.Lelić) – Matić (46. Bayar). TRENER: Mario Tokić.

U sklopu proslave 50. rođendana NK Dubrava je ugostila GNK Dinamo 2 iz Zagreba člana 2 HNL te s njim odigrala prijateljsku utakmice. Gosti puno kvalitetniji i bolji u prvome poluvremenu postigli su šest a u nastavku sedam pogodaka za konačnih 0:13. Posebno je na utakmici bio raspoložen Halilović koji je postigao četiri pogodaka.