Gradovi i općine 29.08.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

Šokantna utakmica u Nedelišću

NEDELIŠĆE 3 (3)

SLOGA/NG 4 (3)

Nedelišće Stadon Trate. Gledatelja 400. Sudac: Župan. Strijelci: 0:1 Vlaović (24), 1:1 Čižmešija (45), 2:1 Kosir (51), 2:2 Vlaović (64), 3:2 Međumurac (103), 3:3 Vlaović (115).

Nedelišće; Trstenjak, Kwedi, Kosir, Čižmešija (od 95. Topolnjak, Filipović, Marčec (od 69. Poljanec), Horvat, Vizinger (od 79. T. Pintarić), Slunjski, Mesarić, Međumurac. Trener: Goran Međumurac.

Šokantna utakmica odigrana je u Nedelišću koja je na žalost velikog broja navijača Nedelišća završila razočaravajuće jer je njihov klub u trileru jedanaesteraca poražen. Domaćin od prve minute krenuo je agresivno da što prije dođe do pogotka ali su gosti u 24. minuti nakon velike pogreške domaće obrane preko Vlaovića poveli 0:1. Domaćin uspijeva u poslijednjoj minuti prvoga dijela pogotkom Čižmešije poravnati rezultat na 1:1. Ubrzo u nastavku Kosir lijepim pogotkom preokreće rezultat na 2:1 u korist domaćina. U 64. minuti gosti pomalo neočekivano nakon udarca sa više od trideset metara preko Vlaovića poravnavaju rezultat na 2:2 s kojim je i završena utakmica. U prvome nastavku u 103 minuti Međumurac uspijeva postići pogodak za novo vodstvo Nedelišća ali u 115. minuti prvo ime Vlaović po treći puta je postigao pogodak domaćem vrataru Trstenjaku koji je na ovoj utakmici bio potpuno indisponiran te je utakmica nakon produžetaka završila 3:3. Prišlo se je izvođenju jedanaesteraca gdje su gosti bili koncentriraniji i ostvarili su pobjedu od 7:6. Nakon utakmice veliko veselje kod gostujućih igrača te njihovih navijača zbog neočekivanog trijumfa u Nedelišću. Kod domaćina velika tuga zbog ovog neočekivanog poraza za koji su ponajviše sami krivi.