Sport 31.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

Čakovčani zabilježili uvjerljivu pobjedu

Vrlo dobrom, odgovornom i efikasnom igrom Čakovčani su zabilježili uvjerljivu pobjedu, koja jer da su iskorištene sve šanse za pogodak mogla biti još uvjerljivija. Imali su totalnu inicijativu svih 90 minuta, već u 15.minuti to im se je isplatilo, nakon vrlo dobre akcije  Vuk je na dodavanje Rebernika postigao vodeći pogodak., U 19.minuti Golik je iz povoljne pozicije glavom pucao malo kraj gola, a u 23.minuti gosti su imali jedinu priliku tijekom cijelog susreta postići pogodak, udarac Crvenke iz vrlo dobre i izgledne pozicije, vrlo dobrom obranom anulirao je Šafarić. U 28.minuti još jedna odlična i uigrana akcija domaćih koju je na dodavanje Golika pogotkom zaključio Kokot.

U 2. poluvremenu igrala je samo jedna, domaća momčad, već u 51.minuti treći pogodak domaćih. Na precizno dodavanje Hranilovića Kokot je također bio precizan. U 60.minuti nova uigrana akcija koju je Rebernik zaključio udarcem u prečku Rebernik, u 62.minuti na dodavanje Novka malo je zakasnio Kokot, a u 64.minuti na dodavanje Rebernika s ruba gostujućeg kaznenog prostora Golik je pucao malko preko gola. Nova opasnost po goste u 66.minuti kada je  Novko je ponovo točno „poslužio“ Rebernika koji je ovaj puta bio precizan i postigao 4.pogodak za domaće. Peti  pogodak bio je najefektniji, sve je sam učinio Vuković, „ispremiješao“ je gostujuću obranu i efektno loptu zakucao u mrežu. Do kraja susreta neiskorištene prilike Kokota u 75. i Hranilovića 83.minuti, a 2 puta je akcije domaćih kada su bili u izglednim prilikama postići pogotke nepotrebno zaustavio pomoćni sudac Galinec. Utakmica je inače bila izuzetno fer i korektna, „protekla“ je bez kartona.

ČAKOVEC - Stadion Mladosti. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin). Pomoćnici: Galinec i Šprem. Strijelci: 1:0 Vuk (15), 2:0 Kokot (28), 3:0 Kokot (51), 4:0 Rebernik (66), 6:0 Vuković (71).
MEĐIMURJE: Šafarić, Dodlek, Begović,Mesarić, Šimunić (od 46. Novko), Vuković, Rebernik (od 69. Stojkov ),Vuk, Kokot, Golik (od Kamenić), Hranilović. Trener: Mario Kovačević.