Gradovi i općine 15.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

DEKANOVEC- Završno 11. kolo Međimurske lige strijelaca-disciplina trap

Protekle nedjelje u jednom od najljepših kod nas ali i nadaleko šire vježbalištu Lisiček u Lovačkome domu u Dekanovcu u organizacije LD Fazan Dekanovec-Podturen održano je završno 11. kolo Međimurske lige strijelaca-disciplina trap.
Prije samog početka ispred domaćina Jasmin Jambrošić predsjednik LD Fazan Dekanovec-Podturen te tajnik LSMŽ Mladen Lacković zaželjeli su svim učesnicima mnogo uspjeha te se je prišlo natjecanju da bi na kraju vodeća ekipa prvenstva LD Fazan Draškovec (Ivan Balent, Stanko Balent, Franjo Matjačić, Slavko Matjačić, Zdravko Varga, Vlado Slaviček, Vlado Granatir, Denis Verli-voditelji ekipe Stanko i Ivan Balent) sa 35 osvojena boda zadržala vodeću poziciju te osvojila naslov najbolje ekipe Međimurske lige strijelaca u 2014. godini-disciplina trap. Drugo mjesto osvojio je LD Zec iz Čakovca koji je osvojio 404 boda, treći LD Srnjak-Macinec 399 boda, četvrti LD Mursko Središće 393 boda, peti LD Fazan-Dekanovec-Podturen 381 boda, šesti LD Fazan-Nedelišće 371 bod, sedmi LD Fazan Donja Dubrava 368 bod, osmi LD Prepelica Mala Subotica 361 bod, deveti LD Zec Vratišinec 354 bod, deseti LD Patka Donji Vidovec-Sveta Marija 352 bod, jedanaesti LD Šljuka Gornji Mihaljevec 337 bod, dvanaesti LD Zec Mursko Središće 301 bod, trinaesti LD Fazan Hodošan 298 bod, četrnaesti LD Trčka Sveti Martin na Muri 278 bod, petnaesti LD Fazan Štrigova 270 bod (9 nastupa) i šesnaesti LD Jarebica-Kotoriba 31 boda (1 nastup).
U Međimurskoj ligi strijelaca nakon jedanaest kola prvo mjesto osvojio je Mladen Srnec član LD Fazan Donja Dubrava sa osvojenih 78 bodova drugi je bio nakon raspucavanja Zlatko Buljan LD Zec Čakovec treći Zvonimir Srnec LSMŽ jer su oba osvojila 76 boda, četvrti Ljubomir Bistrović LD Fazan-Nedelišće 75 boda, peti Josip Šoštarić LD Mursko Središće 74 boda, šesti Zdravko Varga LD Fazan Draškovec 72 boda, sedmi Ivan Balent LD Fazan Draškovec, osmi Ivica Varga LD Fazan Draškovec sa osvojenih 71 bod, deveti Vlado Slaviček LD Fazan Draškovec i deseti Ivan Sršan LD Zec 70 boda. Što se tiče posljednjeg 11. kola u ekipnom takmičenju prvo mjesto osvojila je ekipa Priroda Sesvete drugi je bio Draškovec a treći Fazan Dekanovec-Podturen. U pojedinačnom takmičenju posljednjeg kola 1. mjesto osvojio je Mladen Srnec drugi je bio Dragutin Vargek a treći Goran Hujs. U takmičenju gađanjem zračnom puškom najbolji je bio Antun Ciceli, drugi Miljenko Sečan te treći Slobodan Šimunić. Nagrada za fer play osvojio je Dejan Horvat drugi je bio Vlado Slaviček treći Ivan Jambrošić. Na kraju takmičenja u proglašenju pobjednika „Međimurska liga strijelaca 2014“ plakete najboljim ekipama i pojedincima uz čestitku uručio im je predsjednik LSMŽ Ljubomir Grgec uz nazočnost dopredsjednika Josipa Oletića i Josipa Carevića.
Nagrade najboljim ekipama i pojedincima kola i u gađanju zračnom puškom te fer play predao je predsjednik domaćina Jasmin Jambrošić uz pomoć tajnika društva Dragutina Kontreca. Sama organizacija bila je besprijekorna te je domaćin od svih primao čestitke dok je okupljene odličnom svirkom zabavljao Skandal bend.