Sport 22.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

“Denied“ drugi u Hrvatskoj

Prošlog tjedna su u Splitu održane Sportske igre mladih gdje su se u raznim sportovima natjecali mladi iz cijele Hrvatske. Međimurska košarka je također imala predstavnika u momčadi “Denied“ koju je sačinjavala četvorka: Patrik Jambrović, Luka Momčilović, Petar Glumac, Dario Gašparić. Turnir se igrao tri na tri po streetball pravilima, a sustav turnira bio je eliminacijski od samog početka što znači ukoliko izgubiš, ispadaš. Prvi susret naši su košarkaši igrali protiv Zaboka i dobili uvjerljivo 11:1. Uslijedio je četvrtfinalni susret protiv Samobora gdje je također prikazana uvjerljiva igra i pobjeda od 11:2. Polufinale su igrali protiv Slavonskog Broda kojeg su isto tako dobili uvjerljivo s 21:13. Protivnik u finalu bio je Dubrovnik. Finalni susret bio je neizvjestan do samog kraja, a sretniji i spretniji su na kraju bili dubrovčani koji su slavili s 21:19. Drugo mjesto i srebrne medalje pripale su tako našim košarkašima koji su u najboljem svjetlu predstavili naš kraj i košarku.