Nogomet 18.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

DVOSTRUKA POBJEDA MLADIH ČAKOVČANA

Konačno su i mladi Čakovčani postigli dvostruku, ovaj puta vrlo uvjerljivu pobjedu. Vršnjaci iz Ždralova nisu im mogli pružiti dostojan otpor, oba rezultata to potvrđuju. Juniori su osim 5 mogli postići još koji pogodak, kadeti su uvjerljivu pobjedu osigurali već u prvom poluvremenu u svega 4 minute, u drugom su visoki rezultat održavali i održali. U oba susreta bilježimo vrlo dobro suđenje.

JUNIORI: MEĐIMURJE - MLADOST 5:1

ČAKOVEC –Pomoćno igralište SRC-a Mladosti. Sudac: Matija Horvat /Čakovec/.Strijelcici: 1:0 Nađ /20/, 2:0 Hranilović /40/, 3:0 Petak /50/, 4:0 Nađ /67/, 4:1 Ružičić /71/, 5:1 Petak /77/.

MEĐIMURJE: Jesenović, Katančić, Nađ, Hranilović, Hlišć, Hlapčić, Grahovec /65. Šenji/, Jambrović, Žganec, Petak, Kamenić. Trener: Goran Vincetić.

KADETI: MEĐIMURJE – MLADOST 3:0

ČAKOVEC – Pomoćno igralište SRC-a Mladosti. Sudac: Dario Bubek /Pribislavec/. Strijelci: 1:0 Jurak /20/, 2:0 Gašparić /22/, 3:0 Jurak /24/.

MEĐIMURJE: Bezek, Glavina /69. Horvat/, Rodiger, Vuk, Gašparić, Malenović, Toma /45. Rebrek/, Jurak /66. Kolarić/, Havelka /51. Vlah/, Filipović /48. Radiković/, Kočila. Trener: Dražen Škvorc.