Gradovi i općine 24.07.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:48.

Filip Godina četvrti na finalu Sportskih igara mladih

Filip Godina iz Belice, kadet MSTC Čakovca, prošloga je tjedna kao pobjednik prednatjecanja u Međimurskoj županiji igrao na finalnom turniru Sportskih igara mladih za 2014. godinu u Splitu. Iako se svojski borio nije uspio osvojiti pokal za jedno od prva 3 mjesta, jer su njegovi protivnici u završnici jednostavno bili bolji i raspoloženiji.

Poraz od Popića iz Slavonskoga Broda i drugo mjesto u kvalifikacijskoj skupini u polufinalu mu je namijenio prvoplasiranoga iz druge skupine i kasnijega prvaka Darija Kraljića iz Varaždina, kojega nije mogao pobijediti. Obeshrabren takvim ishodima nije smogao snage u borbi za treće mjesto protiv Jana Baste iz Siska pa je osvojio ipak zadovoljavajuće četvrto mjesto.