Nogomet 17.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA ČAKOVEC-VARAŽDIN-15. KOLO

Centrometal visoko pobijedio Polet

MLADOST KOMET 4

ZADRUGAR 0

Prelog  Stadion Mladosti. Gledatelja 100. Sudac: Pajtak Strijelci: 1:0 Balent (2), 2:0 D. Bukal (59), 3:0 Gorupić (67), 4:0 D. Bukal (73).

Mladost Komet: Farkaš (od 69. Grabant), Habuš, Murković (od 76. D. Vuk), Jambrović, N. Bukal (od 80. Halić), Balent, Đurec, Hladnik, Mihoci (od 65. Gorupić), Bukal, Caban. Trener: Tomica Šestan.

Odlična nogometna predstava Mladosti Komet i  Zadrugara donijela visoku i zasluženu pobjedu domaćina. Već u 2. minuti utakmice Murković je proigrao Balenta koji sa desetak metara preciznim udarcem postiže pogodak za vodstvo domaćina od 1:0. Slijedi odlična prilika gostiju preko Vukine koju ne realiziraju dok Balent pogađa vratnicu. U nastavku utakmice D. Bukal u 59. minuti povećava rezultat na 2:0 da bi tek što je ušao u igru u 67. minuti nakon ubaćaja Gorupić povisio rezultat na 3:0. Najlijepši trenutak utakmice zbio se u 73. minuti kada je prvo ime utakmice Dino Bukal prekrasnim pogotkom postavio konačni rezultat utakmice.

NEDELIŠĆE 1

ZELENGAJ 1

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja 300. Sudac: Lacković. Strijelci: 1:0 Vizinger (24), 1:1 Peharda (54).

NEDELIŠĆE: Trstenjak, M. Pintarić (od 65. Marčec), Vručina, Kosir, Egri (od 59. Jagec), Topolnjak, Vizinger, Nježić, Mesarić, Međumurac, Vuk. Trener: Damir Maretić.

Nogometaši Nedelišća samo dan nakon odigrane utakmice protiv reprezentacije Hrvatske U21 odigrali su tešku utakmicu protiv čvrstog Zelengaja koja je završila bez pobjednika 1:1.

Domaćin je poveo u 24. minuti pogotkom Vizingera koji se odlično snašao u gostujućem šesnajsterca da bi gosti poravnali jednim od rijetkih napada u 54. minuti nakon odličnog proboja Sodateka koji je odlično proigrao Pehardu koji postiže pogodak za konačnih 1:1. Do kraja domaćin pokušava doći do pobjedonosnog pogotka u nekoliko navrata opasno prijeti ali rezultat se nije promijenio utakmica je završila podjelom bodova.

PLITVICA/S 2

NAPRIJED 1

Selnik Igralište Plitvice. Gledatelja 50. Sudac: Klarić.

Strijelci: 1:0 Štabi (6), 1:1 Jurčan (26), 2:1 Horvat (27).

Naprijed: Čonkaš, M. Varga (55. I. Varga), Jurčan, Sraka, Šimunković, Hižman, Mišić Martinec, Vlah, Kemec (od 63. Šuplika), Horvat (46. Režek). Trener: Dušan Podgorelec.

Borbena i neizvjesna utakmica koja je završila pobjedom domaćina. Već u 7. minuti nakon ubaćaja Plitvica je povela pogotkom Štabija 1:0. Gosti uspijevaju preko Jurčana u 26. minuti poravnati na 1:1 da bi odmah u slijedećem napadu domaćin iskoristio pogreško gostiju te postigao pogodak preko Horvata. Nakon toga gosti svim silama pokušavaju doći do poravnanja tako Sraka pogađa vratnicu u nekoliko navrata Martinec promašuje odlične prilike ali bez uspjeha.