Sport 07.09.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA ČAKOVEC – VARAŽDIN

RUDAR – IVANČICA 5:0

MURSKO SREDIŠĆE- Igralište Šoderka. Gledatelja: 150. Sudac: Filip Hirš (Varaždin). Strijelci: 1:0 N. Šoltić (12), 2:0 Knežević (14), 3:0 D-Šoltić (21), 4:0 Vuri (60), 5:0 Levačić (81).

RUDAR: Rajf, Šprajc (od 62., Šardi), Vuri, Knežević (od 62. Mihalic), D. Šoltić, Novak, Čalopa (od 66. Levačić), N. Šoltić, Radiković, Berdin, M. Šoltić (od 59. Podgorelec). Trener: Goran Vincetić

Rutinska i očekivana pobjeda razigranih domaćina. Koji su svih 90 minuta igrali napadački, imali inicijativu,i samo  zahvaljujući gostujućem vrataru Žuličeku nisu „dobili“ još koji pogodak. Sve je riješeno u 1.poluvremenu kada su domaći već za dvadesetak minuta postigli 3 pogotka, u drugom su dijelu dodali još 2 za uvjerljivu i apsolutno zasluženu pobjedu. Koja bi da je izražena uvjerljivijim rezultatom bila također zaslužena.

CENTROMETAL – JALŽABET 4:3

MACINEC – Igralište Centrometala. Gledatelja: 200. Sudac: Bojan Novosel (Trnovec). Strijelci: 1:0 Dumančić (6), 1:1 Car (23),1:2 Medved (25), 2:2 Zavrtnik (34), 2:3 Hruško (50), 3:3 Bratković (71), 4:3 Panić (81).

CENTROMETAL: Petković (od 68. Verteš), Novak (od 55. Vincetić), Bratković, Hlišć, Dumančić, Panić, Vibovec (od 90. Strahija), Bačan,Zavrtnik (od 51. Vrbanić), Logožar (od 55. Gunc), Borko. Trener: Dragutin Naranđa.

Zanimljiva i neizvjesna utakmica s mnogo preokreta, za gledatelje s jakim živcima. Domaći su rano poveli, gosti s dva pogotka preokrenuli rezultat, poluvrijeme je završeno neriješenim ishodom 2:2.Kod tog rezultata domaći nisu iskoristili kazneni udarac (Dumančić) pa su gosti ponovo vodili. Nakon što je u 71.minuti iskusni Bratković poravnao rezultat, mnogo borbe oko konačnog pobjednika. Desetak minuta prije kraja domaći su iskoristili jednu od prilika, postigli taj dugo očekivani pogodak i veselili se važnoj i zasluženoj pobjedi.