Sport 21.09.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA ČAKOVEC-VARAŽDIN

CENROMETAL – PLITVICA (S) 4:1

MACINEC – Igralište Centrometala. Gledatelja: 150. Sudac: Dragutin Pajtak (M. Bukovec). Strijelci: 1:0 Dumančić (30), 1:1 I. Međimurec (38), 2:1 Panić (51), 3:1 Panić (82), 4:1 Vibovec (84).

CENTROMETAL: Verteš,Novak (od 46. Vrbanić), Gunc (od 82. Logožar), Bratković, Hlišć, Dumančić(od 79. Majsen), Panić, Vibovec (od 84.Strahija), Bačan, Vincetić, Borko. Trener: Dragutin Naranđa.

Novi uspjeh domaćina. Već u 1.poluvremenu koje je završeno 1:1 domaći su propustili realizirati nekoliko prilika da već tada uvjerljivo vode. U 2.su poluvremenu to nadoknadili s 3 pogotka, a imali su ponovo nekoliko neiskorištenih prilika za još uvjerljiviju pobjedu.

ZADRUGAR – RUDAR 5:2

HRASTOVSKO – Igralište Zadrugara. Gledatelja: 100.Sudac: Goran Žganec (Šandorovec). Strijelci:1:0 Valjak /11/, 2:0 Novak /23/, 2:1 Vurušić /30/, 3:1 Prlog /40/, 4:1 Hlebec /44/, 5:1 Prlog /52/, 5:2 D. Šoltić /56/.

RUDAR: Rajf, Vuri, Vurušić, Knežević /od 46. Levačić/, D. Šoltić, Novak, Podgorelec /od 57. Radiković/, Čalopa /od 46. Mihalic/, N. Šoltić, Berdin /od 78. Liklin/, M. Šoltić. Trener: Goran Vincetić.

„Rudari“ su loše otvorili i isto tako odigrali cijeli susret, slabije od očekivanja i to im se je osvetilo. U 1.su poluvremenu k tome još propustili realizirati udarac s 11 metara što su domaći dobro iskoristili i već u tom dijelu imali nedostiožnu rezultatsku prednost. U 2.su poluvremenu lako kontrolirali rezultat, povećali ga čak nas 5:1 i na kraju nakon što su gosti postigli ipak još jedan pogodak, zasluženo pobijedili.