Sport 17.06.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:46.

NOGOMET: Juniori Međimurja pobjednici kupa

MEĐIMURJE 6
GRANIČAR 3
Čakovec - SRC Mladost. Gledatelja oko 400. Sudac Patrik Kolarić (Strahoninec), pomoćnici: Željko Hajdarović (Belica) i Dario Velđi (Strahoninec), delegat Slavko Vodopija (Strahoninec). Strijelci: 1:0 Skoliber (4), 2:0 Podgorski (33), 2:1 Stojkov (47), 3:1 Vuk (53), 3:2 Stojkov (56), 4:2 Podgorski (60), 5:2 Podgorski (74), 5:3 Stojkov (84), 6:3 Skoliber (90)
Međimurje: Črnko (80. Trstenjak), Horvat, Mustač (82. Hlišć), Podgorski, Hrustek, Šimunić (63. Hlapčić), Skoliber, Vuk (89. Žganec), Petak (75. Hlišć), Jambrović, Kamenić. Trener Goran Vincetić
Graničar: Vidović, N. Andrlon (84. Balog), M. Andrlon, Ignac, Kvakan, Zadravec, Mlakar, Nađ, Stojkov, Rebrek, Balog (78. Baliga). Trener Tihomir Nestić
Zanimljiv susret pred velikim brojem gledatelja u kojem su mladi Čakovčani očekivano i zasluženo pobijedili i treću godinu za redom osvojili naslov pobjednika međimurskog juniorskog Kupa. I u prvom su susretu u Kotoribi pobijedili (3:2). Rano, već u 4. minuti Skoliber je postigao vodeći pogodak, do kraja poluvremena strijelac drugog bio je Podgorski, dva su put Čakovčani pogodili stativu a prilike za uvjerljivo vodstvo nisu iskoristili: Skoliber dvije, Vuk i Podgorski po jednu. Početkom drugog poluvremena najbolji pojedinac gostujuće momčadi Karlo Stojkov smanjio je rezultat, a do kraja susreta još se dva put upisao u listu strijelaca, što je bilo nedovoljno za bolji krajnji ishod jer su Vuk, dva put Podgorski i Skoliber bili strijelci kod domaćih za na kraju sigurnu i uvjerljivu pobjedu. Utakmica je bila vrlo dobro organizirana, uklopila se u proslavu Dana grada Čakovca, drugo je poluvrijeme igrano pod svjetlom reflektora. Prije početka utakmice gledateljima su predstavljene igračice ŽRK Zrinskog Čakovec, nove prvoligašice, prvakinje 2. HRL-sjever i kadetske prvakinje Hrvatske. A nakon susreta predsjednik MNS-a Mato Kljajić igračima Međimurja uručio je pobjedničke pehare i medalje, a igračima Graničara pehar i također medalje.