Sport 18.04.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:42.

NOGOMET (ŽENE): Pobjede Trnave i K. Zrinski

1. HNL (Ž)
Pobjeda u Zagrebu
AGRAM 1
TRNAVA 3
Zagreb - igralište Zagreb. Gledatelja 50. Sudac: Veljačić. Strijelci: 0:1 Požgaj (1), 1:1 Tomić (31), 1:2 Cicijelj (67), 1:3 Korpar (80).
Trnava: Domjan, Klarić (83. Herman), Lončarek Horvat (78. Vugrinec), Cicijelj, Videc, Grabar, Franić (73. Zelić), Trstenjak, Njari (56. Korpar), Požgaj. Trener Tatjana Mesarić
Odlične vijesti iz Zagreba iz kojeg su se djevojke iz Goričana vratile pobjedom. Već u prvom napadu Leona Požgaj je odličnim udarcem sa 16 metara postigla pogodak. Domaće uspijevaju poravnati u 31. minuti. Ulaskom Korpar gošće su još bolje zaigrale a rezultat toga je pogodak Cicijelj u 67. minuti, dok Korpar pogotkom u 80. minuti postavlja konačan rezultat. Da put u Zagreb bude fantastičan, pobrinule su se i kadetkinje koje su zajedno s prvom ekipom putovale u Zagreb i pobijedile Dinamo-Maksimir 2:0 zbog čega je autobusom na povratku u Goričan odjekivala pjesma.

ISTRA 0
Mihovljan - igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sudac: Čurila (Kuršanec). Strijelci: Antolin 5, Miri i Cerovec 3, Vugrinec 2, Perčić i Brežni 1.
Katarina Zrinski: Lajtman, Mikulaj (67. Levačić), Cerovec, Ružman, Brežni, Vugrinec (72. Pleš), Vinko (46. Kovačić), Perčić (56. Zadravec), Antolin, Miri, Horvat. Trener Mladen Kuček
Rezultat najbolje potvrđuje događanja na terenu mihovljanske Slobode. Odličnom i efikasnom igrom Čakovčanke su napunile mrežu simpatičnih Žminjanki i time potvrdile već sada naslov prvakinja.