Sport 21.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

Osmina finala Hrvatskog nogometnog kupa - žene

Čakovčanke su dobro parirale gošćama samo u prvih 45 minuta, imale su u tom dijelu susreta prilike za bolji rezultat. U drugom poluvremenu do izražaja je došla bolja uigranost, iskustvo  i fizička pripremljenost gošći koje su postigle dva pogotka i na kraju zasluženo pobijedile.

Iz čakovečkog kluba i vijest da su uputili na sve mjerodavne adrese u HNS-u /predsjednik, glavni tajnik, sudačka komisija ../ pismo u kojem opravdano protestiraju oko delegiranja sudaca i delegata. Jer ne vodi se briga o štednji pa velik dio troškova kluba otpada na enormno visoke troškove upravo sudaca i delegata koji dolaze iz udaljenih mjesta i ubiru visoke naknade, iako ima mogućnosti i rješenja da se to izbjegne i da se delegiraju službene osobe iz obližnjih mjesta. Hoće li pismo biti pročitano i kakav će biti odgovor na opravdano traženje čakovečkog kluba vidjet će se i čuti uskoro. Ili će sve ostati bez odgovora i pismo završiti u košu kako to već biva u ovakvim slučajevima.

KATARINA ZRINSKI – PREGRADA 1:3

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sutkinja: Marija Jurenić (Jastrebarsko). Strijelci: 0:1 Brkić (35), 1:1 Đula (43), 1:2 Bračević (50), 1:3 Brkić (83).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikulaj, Ciglar, Vugrinec, Perčić, Đula, Miri, Bakač (70. Zadravec), Sirotković, Antolin, Brežni. Trener: Neven Kreslin.