Nogomet 26.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

Šesta uzastopna pobjeda Poleta

NEDELIŠĆE 3

SLOGA 2

Nedelišće Igralište Trate. Gledatelja 300. Sudac: Kolarić.

Strijelci: 0:1 Frančić (18), 1:1 A. Vuk (32), 1:2 Kosalec (35), 2:2 Vručina (76), 3:2 Egri (90).

Nedelišće: Košir, M. Pintar (od 46. Vručina), T. Pintarić (od 46. Mesarić), N. Pintarić, Kosir, Egri, Jagec (od 58. Vizinger, Topolnjak, Nježić (od 70. Marčec), Međumurac, Vuk. Trener: Damir Maretić.

Sloga: Mihalković, Batista, Dokleja (od 82. Gyofi), Obadić, Sečan, Kosalec, Antonović, Fučko, Jambrošić, Zoka, Frančić. Trener: Danijel Štefulj.

Utakmica Nedelišća i Sloge bila je odlična nogometna predstava puna neizvjesnosti i rezultatskih preokreta završila pobjedom domaćina izborene doslovce u posljednjim sekundama utakmice. Gosti su bolje ušli u utakmicu te su  nakon velike pogreške domaćeg igrača preko imali veliku priliku ali domaće od sigurnog pogotka spašava stativa. Ipak, u 18. minuti bolja igra gostiju biva okrunjena pogotkom Frančića. U 32. minuti domaćin uspijeva pogotkom Vuka poravnati rezultat na 1:1. Samo tri minute kasnije veliku pogrešku domaće obrane koristi Kosalec i po drugi puta gostima donosi rezultatsku prednost. U nastavak utakmice Nedelišće ulazi puno agresivnije da bi u 76. minuti Vručina uputio udarac sa dvadesetak metara na putu prema vratima lopta pogađa jednog igrača gostiju i vara vratara Mihalkovića za 2:2.

U dubokoj sudačkoj nadoknadi napravljen je prekršaj nad Marčecom, da bi Međumurac ubacio loptu u gostujući šesnajsterac gdje Kosir upućuje udarac ali lopta dolazi do Egrija koji spretno glavom postiže pogodak na kraju vrijedan pobjede.

PUŠĆINE 0

JALŽABET 4

Pušćine Igralište NK Pušćine. Gledatelja 100. Sudac: Jelić Strijelci: 0:1 Horvatić (20), 0:2 Medved (31), 0:3 Medved (72), 0:4 Hruško (90).

Pušćine: Kolar, Magdalenić (od 46. Celinger), Horvat (od 80. Lesar), Terzić, Florijanić, Katalenić, Špicer, Mikulec, Ribić, Levanić, Dovečer (od 80. Pintarić). Trener: Dejan Car.

Pušćine nije uspjelo ostvariti pozitivan rezultat protiv kvalitetnog Jalžabeta koji je slavio visokih i zasluženih 0:4. Od početka utakmice inicijativa domaćina da bi gosti u 20. minuti nakon ubaćaja poveli pogotkom Horvatića. Domaćin propušta prilike preko Mikuleca i Dovečera dok gosti u brzoj kontri pogotkom Medveda u 31. minuti na odmor odlaze sa prednošću od dva pogotka razlike. U nastavku domaćin pokušava doći do pogotka koji bi ga ponovno vratio u utakmicu ali ga ne uspijeva postići da bi gosti ponovno preko Medveda te u poslijednjoj minuti Hruška postigli pogotka za konačnih 0:4.

NAPRIJED  2

MLADOST KOMET 4

Cirkovljan Igralište NK Naprijed. Gledatelja 600. Sudac: Pavlić. Pomoćnici: Kapeš i Rohtek.

Strijelci: 0:1 Murković (14), 0:2 Bukal (30), 1:2 Režek (55), 1:3 A. Vuk (70), 1:4 Murković (83), 2:4 Hižman (90).

Naprijed: Čonkaš (od 82. Mihoci), Hižman, Šimunković, Sraka, Bermanec, Mišić (od 79. Jurčan), Trstenjak (od 74. Fleten), Martinec, Vlah (od 87. Varga), Glavina, Režek (od 87. Židov). Trener: Zlatko Vugrin.

Mladost Komet: Farkaš (od 87. Grabant), Habuš (od 79. Gorupić), Murković, Jambrović (od 86. Tišljarić), Bukal (od 89. Božek), Balent, Đurec, A. Vuk, Hladnik (od 82. D. Vuk).

Trener: Tomica Šestan

Prekrasni ambijent na susjednom derbiju Naprijeda i Mladost Komet u Cirkovljan u kojem se okupio oko 600 gledatelja koji su vidjeli odličnu nogometnu predstavu u kojoj je postignuto šest pogodaka i koja  je završila zasluženom pobjedom gostiju. Od početka Mladost Komet je preuzela igru u nekoliko navrata preko ubaćaja ozbiljno zaprijetila da bi u 14. minuti Bukal odličnu ubacio sa lijeve strane a Murković glavom postigao pogodak. U 30. minuti nakon prekršaja nad Balentom, Bukal postiže pogodak za 0:2 s kojim se rezultatom odlazi na odmor. U nastavku utakmice domaćin se vrača u utakmicu u 55. minuti pogotkom Režeka pokušava doći do poravnanja ali A. Vuk u 70. minuti postiže prekrasan pogodak za 1:3. U 83. minuti ponovno Murković po drugi puta postiže pogodak za 1:4 da bi domaćin u dubokoj sudačkoj nadoknadi preko Hižmana tek uspio ublažiti poraz. Na kraju unatoč visokim tenzijama sama utakmica protekla je u izuzetno fer i korektnoj igri obiju ekipa sa korektnim suđenjem.

POLET 3

IVANČICA 0

Sveti Martin na Muri Igralište NK Polet. Gledatelja 250. Sudac: Hirš. Strijelci: 1:0 Radikjović (26,11m), 2:0 Barat (53), 3:0 Ferlin (68).

Polet: Perčić, Vršić (od 46. Cvetković), Radiković (od 68. Karlovčec), Zadravec (od 60. M. Karlovčec), Sobočan, Goričanec (od 60. Ferlin), Barat, Vinko, Mikolaj, Turk (od 73. Vršić), Novak. Trener: Tine Špilak.

Šesta uzastopna pobjeda nogometaša Poleta u ovoj utakmici protiv protiv Ivančice koja je prema propuštenim prilikama mogla biti i puno veća. Domaćin je došao u vodstvo u 26. minuti utakmice iz kaznenog udarca pogotkom Radikoviča. Na 2:0 povisio je Barat u 53. minuti dok je konačni rezultat utakmice postavio junior Ferlin kojemu je ovo bio i prvijenac u seniorskom dresu.