Gradovi i općine 18.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

SLOBODA – ZADRUGAR 3:2 (2:1), PLITVICA – RUDAR 0:1, NOVI MAROF – CENTROMETAL 3:0

SLOBODA – ZADRUGAR 3:2 (2:1)

SLAKOVEC – Igralište Slobode. Gledatelja: 200. Sudac. Dragutin Pajtak (Mm.Bukovec). Strijelci: 1:0 P. Hergotić (9), 2:0 Petek (29), 2:1 Struški (40-11 m), 2:2 Prlog (79), 3:2 P. Hergotić (82).

SLOBODA. Tkalčec, Posavec (od 71. K. Hergotić), Grabar (od 56. Buhanec), Novak, Cvetković, Katanec, Srnec, Goricaj (od 46. Pintarić), Baksa, P. Hergotić (od 85. Mesarić), Petek (od 60. Podvez). Trener: Stjepan Petek.

ZADRUGAR. J. Modrić, Novak (od 63. Gotić), Prlog, Vukina, Šegović, Struški, Valjak, Denžić, M. Modrić, Katalenić, Hlebec (od 71. Vucković). Trener:-.

Inicijativa domaćina na kraju se je isplatila i zabilježili su prvu pobjedu u novom rangu natjecanja. Prema viđenome apsolutno zasluženu. Vodili su 2:0, imali još neke prilike povećati to vodstvo, gosti su međutim smanjili rezultat iz po malo dvojbeno suđenog kaznenog udarca, iza toga desetak minuta pred kraj i izjednačili. Pobjedu je domaćima ipak osigurao Patrik Hergotić, svojim drugim pogotkom pa su gledatelji zadovoljno napustili teren.

PLITVICA – RUDAR 0:1

GOJANEC – Igralište Plitvice. Gledatelja. 150. Sudac. Bojan Juras (Čakovec). Strijelac:0:1 D. Šoltić (5).

RUDAR: Rajf, Mihalic, Šprajc, Vuri, Vurušić (od 70. Levačić), D. Šoltić (od 90. Liklin), Novak, (od 60. Knežević), Čalopa, N. Šoltić, Berdin (od 88. Zadravec), M. Šoltić. Trener: Bojan Vincetić.

Važna startna pobjeda „rudara“u „teškom“ i neizvjesnom susretu. Nakon dob rog početka, rano su preko Daria Šoltića, već u 5.minuti postigli pogodak i vodstvo. Koje su zadržali do kraja susreta, imali i više prilika to vodstvo povisiti. Na kraju su morali izdržati i izdržali su inicijativu i pritisak domaćih te se opravdano veseli važnim gostujućim bodovima i pobjedi.

NOVI MAROF – CENTROMETAL 3:0

NOVI MAROF – Gradski stadion Gledatelja: 200. Sudac: Božidar Kolarić (Čakovec). Strijelci:1:0 Hrebak (25), 2:0 Harmicar (51), 3:0 Hrebak (56).

CENTROMETAL: Petković, M. Vincetić, Hlišć, Panić, Dumančić (od 46. Vrbanić), Logožar (od 46. Gunc), Vrbanec, Novak (od 60. B. Vincetić), Bratković, Bačan, Zavrtnik (od 46. Borko). Trener: Dragutin Naranđa.

Slab i „ulazak“ u utakmicu stajao je Macinčane poraza. Prema viđenome previsokog, mogli su bolje rezultatski proći, lako su međutim primili 3 pogotka i nisu se do kraja susreta uspjeli oporaviti od toga. Iako su u drugom poluvremenu igrali nešto bolje morali su na kraju priznati domaćima zasluženu pobjedu.