Nogomet 24.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

TREĆA NOGOMETNA LIGA – ISTOK

MEĐIMURJE – PODRAVINA 2:1 (1:1)

ČAKOVEC – Stadion SRC Mladosti. Gledatelja: 200. Sudac: Nenad Vargović (Virovitica).Strijelci: 1:0 Rebernik (27), 1:1 Sabol (40), 2:1Mesarić (51).

MEĐIMURJE: Šafarić, Dodlek, Hranilović, Branilović, Mesarić, Šimunić, Vuković, Rebernik, Vuk,Golik (od 90. Šarić), Stojkov (84. Kamenić). Trener: Mario Kovačević.

Važna pobjeda domaćih prema viđenome apsolutno zaslužena, u ovom susretu i imperativna. Imali su inicijativu tijekom cijelog susreta, „pomogao“im je u tome i Denis Kaniški koji je opravdano zbog udaranja isključen u 33.minuti pa im je s igračem bilo lakše doći do 3 važna boda. Veću 7.minuti Stojkov je bio u prilici postići vodeći pogodak, Bendelja je međutim dobro intervenirao i spriječio najgore U 9. minuti na suprotnoj strani Valjak nije iskoristio „poklon“ domaće obrane iz vrlo povoljne pozicije pucao je slabo daleko pokraj gola. Iza toga u 21.minuti nakon udarca iz kuta Branilović je također iz povoljne prilike pucao glavom preko gola, a u 27.minuti vodstvo domaćih. Lijepu akciju navalnog reda i vrlo dobro dodavanje Dodleka završio je neobranjivim udarcem i pogotkom mladi Mihael Rebern ik. U 33. minuti isključen je Kaniški koji je bez razloga i povoda udario Vuka i time „olakšao posao“ domaćima. S igračem manje u 40.minuti gosti su po malo iznenađujuće poravnali rezultat. Sabol je s dvadesetak metara iskosa izveo slobodan udarac, lopta je iznenadila domaću i obranu i vratara Šafarića i „završila“mreži .U istoj minuti Vuk nije dobro završio akciju, a u 49. minuti Golik je dobro gađao, netko iz gostujuće obrane u zadnji je čas loptu skrenuo u korner. Pogodak koje je odlučio o pobjedniku postigao je u 51.minuti Mesarić, nakon udarca iz kuta glavom je bio precizan, a Bendelja nemoćan. Iza toga domaći su kontrolirali rezultat,bili više u posjedu lopte, u 87.minutiDodlek nije realizirao veliku priliku riješiti susret, pa su u zadnjim minutama gosti imali priliku poravnati ishod. Točnije veliku priliku za izjednačenje nije u 89.minuti iskoristio Vađunec, ovaj puta pogodak je odličnom intervencijom spriječio Šafarić. Za iza toga veliko i opravdano veselje domaćih zbog važne i zaslužene pobjede i isto tako važnih bodova.