Nogomet 26.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

Trnava preokretom do pobjede

TRNAVA 3

OMBLA 1

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 100. Sudac: Gomerčić

Strijelci: 0:1 Glavač (39), 1:1 Požgaj (66,11m), 2:1 Cicijelj (73,11m), 3:1 Markan (77).

Trnava: Domjan, Herman, Radmanović, Markan, Horvat, Cicijelj, Videc, Zelić, Franić, Klarić, Požgaj. Trener: Nikola Markan.

Nova pobjeda Trnave u utakmici sa čvrstom ekipom Ombla.

Prvi dio utakmice završio je vodstvom Omble koje su u 39. minuti postigle pogodak preko nogometašice Glavak. U nastavku utakmice u 66. minuti načinjen je prekršaj nad Cicijelj a sudac pokazuje na najstrožu kaznu iz koje Požgaj poravnava rezultat na 1:1. U 73. minuti novi je kazneni udarac za domaću ekipu nakon što je srušena Požgaj a ovoga puta precizna iz najstrože kazne je Cicijelj koja potpuno preokreće rezultat  na 2:1. Tri minute prije kraja Markan prekrasnim pogotkom potvrđuje sigurnu i zasluženu pobjedu domaće ekipe.