Nogomet 13.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

Trnava slavila u Rijeci

RIJEKA JACK POT 2 : 3  TRNAVA

Rijeka Igralište Krimeja. Gledatelja 50. Sudac: Jelenčić.

Strijelci: 1:0 Sudan (32), 1:1 Klarić (59), 1:2 Požgaj (71), 2:2 Klarić (87,AG), 2:3 Požgaj (90).

Trnava: Korolija, Klarić, Herman, Radmanović (od 68. Vrančić), Horvat, Cicijelj, Videc, Požgaj, Franić, Trstenjak, Njari. Trener: Nikola Markan.

Odlične vijesti stižu nam iz Rijeke gdje su cure ŽNK Trnave u izuzetno borbenoj i utakmici punoj preokreta i rezultatske neizvjesnosti ostvarile pobjedu nad domaćinom.  Riječanke su povele u 32. minuti, a na 1:1 poravnava Klarić u 59. minuti.  Požgaj u 71. minuti preokreće rezuzltat na 1:2 da bi u uzbudljivoj završnici u 87. minuti autoglom Sare Klarić rezultat bio poravnat na 2:2, dok Leona Požgaj u 90. minuti postiže pogodak vrijedan pobjede. Sama utakmica bila je na momente gruba od stane domaćih nogometašica što najbolje potvrđuje i  88. minuta u kojoj je  zbog povrede (krvarenja)  igru morala napustiti gostujuća igračica Vrančić dok je istoj pružena pomoć u svlačionici te je nakon toga dežurnim vozilom ista odlazi u bolnicu na daljnju obradu.  (Zlatko Premuš)

Žnk Katarina Zrinski 0 : 2  Žnk Dinamo Maksimir

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Strijelci: 0:1 Skenderović (11), 0:2 Staanić (67).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikulaj, Ciglar (od 68.Sirotković), Vugrinec, Perčić, Đula, Miri, Bakač (od 81. Zadravec), Kovačić, Antolin, Brežni. Trener: Neven Kreslin.

Domaće su igrale bolje nego u prethodnim susretima, takvom igrom, posebno u 2.poluvremenu zavrijedile su i bolji-povoljniji rezultat. Prvi su pogodak primile rano, nakon velike greške vratarke Šoltić, drugi su Zagrepčanke postigle sredinom 2.poluvremena nakon dobre kombinacije. U 2.poluvremenu domaće nisu iskoristile 3-4 vrlo izgledne prilike postići pogodak, a u 80.minuti nije im suđen klasični kazneni udarac kada je u gostujućem kaznenom prostoru nepropisno zaustavljena Miri. U subotu Čakovčanke gostuju u Zagrebu kod Agrama.  (Josip Freiler)

Ostali rezultati 4. kola; Viktorija-Pregrada 2:2, Osijek-Split 5:0

Na tablici ŽNK Trnava zauzima drugo mjesto s 9 bodova dok su nogometašice ŽNK Katarina Zrinski posljednje bez osvojenog boda.

Parovi 5. kola: Trnava-OMBLA, Agram-Katarina Zrinski