Rukomet 19.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

ZRINSKI – LOKOMOTIVA 17:31

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 300. Suci: Kuhar i Prelčec (oba Zagreb).

ZRINSKI: Krmpotić, Ivačić, Kovačević, P. Posavec 4, Šarić, S. Posavec 6, Ladić, Balić 2, Resman, Car 3, Benčik, Prevendar 2, Androić. Trener: Željko Golik.

Očekivana, laka i zaslužena pobjeda aktualnih državnih prvakinja, igrale su „lokosice“ toliko dobro koliko im je trebalo da osvoje planirane bodove. Mlade Čakovčanke u susret su ušle s previše treme, rezultat toga u 1.poluivremenu je nekoliko nepotrebnih tehničkih grešaka, dva, tri promašena „zicera“ i jedan sedmerac, šteta da su ih u tom razdoblju nepotrebno i bez razloga 2-3 puta oštetili svojim nerazumnim odlukama zagrebački suci. Poluvrijeme je završeno vodstvom Zagrepčanki 15:8, a razliku -7 Čakovčanke su održale do 42.minute.Tada je trener Golik u igru uveo mlade igračice koje manje igraju pa su gošće to iskoristile i iz brzih kontri lako postizale pogotke za na kraju uvjerljivu pobjedu. Ovim susretom Čakovčanke su završile jesenju sezonu, utakmicu 10.prvenstvenog kola s Podravka-Vegetom odigrale su ranije, a tri preostala kola jesenjeg dijela prvenstva igrat će se početkom godine nakon završetka Europskog prvenstva.