22.07.2014

Autor članka:

Tekst i foto Zlatko Premuš
[node:changed:textdan_dan_mjesec_godina]

Malonogometne ekipe Team 69 (Trstenjak, Blagus, Antolović, Kolarić, Janušić, Dvorščak, Vlah, Sokač, Horvat, Anderlin) u pionirskoj te MIP Weyland (Šardi, Šoštarić, Kralj, Bobičanec, Horvat, Sobočan, Žganec, Krasniči, Tot, Radiković) u seniorskoj konkurenciji pobjednici su ovogodišnjeg izdanja malonogometnog noćnog turnira odigranoj na umjetnoj travi «Belica 2014». Ove godine turnir je okupio 10 seniorskih te 6 pionirskih ekipa.

Tradicionalni turnir Međimurskih prvaka

Turnir Međimurskih prvaka
Pobjednik NK Kraljevčan 38

3092

22.07.2014

Zlatko Premuš

NK Kraljevčan i MNS bio je proteklog vikenda organizator tradicionalnog turnira Međimurskih prvaka na kojem su sudjelovali NK «Sloga» Štrigova, NK «Budućnost» Miklavec, NK «Kraljevčan 38» Donji Kraljevec, NK «Međimurec» Dunjkovec/Pretetinec i NK Čukovec 77.
U predkolu takmičenja Budućnost je sa 3:0 savladala Slogu iz Štrigove. Prije utakmice obje ekipe primile su od predsjednika MNS-a Mato Kljajića pehare za prva mjesta kao i najbolji strijelac lige-zapad David Šoštarić. Strijelci za Budućnost bili su u dva navrata Okreša i Babić.

Čakovečki plivački klub ČPK osvojio 8 medalja na prvenstvu Hrvatske u plivanju

PRVENSTVO HRVATSKE U PLIVANJU

3092

22.07.2014

Josip Freiler

U Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske u plivanju na kojem veliki uspjeh postigla ekipa čakovečkog plivačkog kluba a- ČPK-a pod vodstvom trenera Gorana Kolarića prof. osvojivši ukupno 8 odličja (3 zlatna, 4 srebrna i 1 brončano). Najbolje rezultate zabilježila je mlada Kaja Sabol osvojivši ukupno 5 odličja. Kadetska je prvakinja Hrvatske u čak 3 discipline: 200 metara leđno,te 400 i 800 metara slobodno, dok je u disciplinama 100 metara leđno i 200 metara slobodno bila odlična druga, a u disciplini 100 metara slobodno bila je četvrta.

Pobjednik NK Sloboda iz Mihovljana

Pobjednik Sloboda

3091

22.07.2014

Tekst i foto: Zlatko Premuš

Protekle subote NK Zasadbreg 77 je u Zasadbregu organizirao tradicionalnu jednodnevnu veselicu u kojoj je odigran 13. po redu memorijalni nogometni turnir Siniša Patafta dok je priređena zabava sa živom muzikom a glavna atrakcija bio je Vol na ražnju kojeg je odlično pripremio Stjepan Strahija «Kumek». Rezultati utakmica; NK Zasadbreg- NK Sloboda Mihovljan 1-4 ; NK Zasadbreg - NK Vučetinec 2-4. Finale; Sloboda Mihovljan-Vučetinec 5:0.