16.12.2014

Autor članka:

RAJKO KOLAREK
[node:changed:textdan_dan_mjesec_godina]

Odbojkaši Centrometala iz Črečana nisu se uspjeli plasirati u finale hrvatskog odbojkaškog kupa. Kaštel lukšićka Mladost bila je bolja i slavila s rezultatom 3:0(25:21, 25:20, 25:15). Centrometalovci su odlično krenuli i sjajnom  igrom vodili gotovo do konca 1. seta. Imali su 12:8, a u završnici seta i 5 razlike (20:15), ali su potom izgubili nemoguće i Mladostaši su znalački prigrabili set. U drugom poravnato do 8:7, a potom Kaštel lukšićani bježe na 5 razlike(8:13) i tu prednost, unatoč pritisku naših pri 19:16, održavaju do kraja seta.

UKRATKO IZ MEĐIMURSKOG NOGOMETNOG SAVEZA

S jedne od utakmica MNL-e

3112

16.12.2014

Josip Freiler

Nakon izborne Skupštine,održana je 1. radna sjednica novoizabranog Izvršnog odbora Međimurskog nogometnog saveza (predsjedao Mato Kljajić) kojoj je od 13 prisustvovalo 11 članova. Koji su najprije obaviješteni o stanju i problematici Saveza, posebno financijskom stanju koje je zahvaljujući štednji i dobrom poslovanju pozitivno. Odlučeno je također da proljetna, službena sezona 2015. godine počne  1.

ODLIČAN ZAVRŠETAK USPJEŠNE SEZONE FILIPA UDEA – PRVO MJESTO U MOSKVI

GIMNASTIKA

3112

16.12.2014

Filip Ude, član GK Marijan Zadravec -Macan Čakovec, svjetski viceprvak 2014.godine vježbe konja s hvataljkama na najbolji je način završio po svemu uspješnu sezonu. Na posljednjem ovogodišnjem natjecanju, na jakom prestižnom međunarodnom turniru u Moskvi – „Mihail Voronjin kupu“ osvojio je 1.mjesto u vježbi konja s hvataljkama s novim hrvatskim rekordom 15.900 bodova. Nakon što je u prednatjecanju s ocjenom 14.550 bodova bio drugi, u finalu je „pojačao“ startnu osnovu na 6,7 i premoćno osvojio prvo mjesto.

CENTROMETAL SE INTENZIVNO PRIPREMA ZA ZAVRŠNICU ODBOJKAŠKOG KUPA U ROVINJU

Ilustracija
O D B O J K A

3112

16.12.2014

Odbojkaši Centrometala iz Črečana svakodnevnim i intenzivnim treninzima pripremaju se za završnicu ovogodišnjeg kupa Hrvatske, koji se u petak i subotu održava u Rovinju. Finalni turnir uz domaći Rovinj izborili su Centrometal, te dvije Mladosti, zagrebačka i kaštel lukšićka. Polufinalni susreti na rasporedu su u petak (19. prosinca), a sastaju se:Centrometal-Mladost(KL) (15 h), te Mladost(ZG)-Rovinj (19 h). Odbojkaši iz Črečana jedini su (do sada) u ligaškom natjecanju dobili Kaštelane, pa će ovaj susret biti i te kako zanimljiv.