Prvenstvo države u gađanju zračnim oružjem

Autor članka:

Ivan Žižek
[node:changed:textdan_dan_mjesec_godina]

Ivan Žižek

Prvenstvo države za sezonu 2014./2015. u gađanju zračnim oružjem (ISSF program) započelo je ovog vikenda na streljani „Vrapčanski potok“ u Zagrebu gdje je održano prvo kolo I.A hrvatske lige.

STRIJELCI PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA KOTORIBE Okitili se broncom

3104

14.10.2014

Mladen Grubić

Na nedavnim kotoribskim igrama imena Med vuljicami natjecali su se i ljudi vični gađanju pa se je tom natjecanju odazvalo čak 17 ekipa.

Među njima su bili i članovi Podružnice umirovljenika Kotoribe:Dragan Rajher, Antun Siladi, Franjo Šajn i Stanislav Maltar(s lijeva) koji su u toj konkurenciji zauzeli treće mjesto i osvojili brončane medalje.

S ponosom su stali pred kameru MEĐIMURJA s porukom da su jako ponosni jer su nadmašili daleko mlađe suparnike.

prva prvenstvena pobjeda preloga

3104

14.10.2014

U odličnoj igri rukometaši Preloga uspjeli su ostvariti prvu prvenstvenu pobjedu pobijedivši Zadar sa pet pogodaka razlike ali je prema propuštenim prilikama taj rezultat mogao biti i puno veći. Od prve minute domaćin je dominirao bio puno bolja ekipa povećavao rezultat te na odmor otišao sa sedam pogodaka prednosti. U nastavku i dalje utakmica je bila u znaku Preloga koji je utakmicu na kraju pobijedio sa pet pogodaka prednosti. U redovima domaćina naviše pogodaka postigli su Horvatić i Krajner pet.

HRVATSKI NOGOMETNI KUP ŽENA 1/8

3103

14.10.2014

Goričanke visoko pobijedile Cesticu

CESTICA 2005*  0

TRNAVA 8

Varaždin Stadion NK Varaždin. Gledatelja 50. Sudac: Veljačić.

Strijelci: 0:1 Radmanović (8), 0:2 Cicijelj (17), 0:3 Cicijelj (23,11m), 0:4 Franić (31), 0:5 Horvat (36), 0:6 Klarić (63), 0:7 Cicijelj (65).

Trnava; Domjan, Klarić, Herman, Radmanović, Markan, M.  Horvat, Cicijelj, Videc, Zelić (od 61. Đokić), Franić (od 46. I. Horvat), Požgaj. Trener: Nikola Markan.