Međužupanijska liga Čk/Vž: Četvrta uzastopna pobjeda Poleta

[node:changed:textdan_dan_mjesec_godina]

jf, zp, mg

PLITVICA (G)1

NAPRIJED0

Gojanec - igralište NK Plitvica. Gledatelja 100. Sudac. Sudac: Mihoci. Strijelac: Horvat (4).

Naprijed: Čonkaš, Horvat, Bermanec, Sraka, unković, Kemec, Mišić (72. Šupljika), Martinec, Vlah, Glavina (46. Režek), Varga (33. Fleten). Trener Zlatko Vugrinec

Već u 4. minuti Horvat glavom postiže pogodak za 1:0. U nastavku utakmice Naprijed je zaigrao puno bolje, imao je odličnu priliku preko Martinca koju nije realizirao dok je Vlah pogodio stativu ali rezultat se nije promijenio i pobjeda je pripala domaćinu. (Z.P.)

MLADOST K.2

MEĐIMURSKI NOGOMETNI VIKEND: Međimurec deklasirao Šenkovčane

3104

21.10.2014

th

th

■ 1. LIGA  BOD BSK-a - ni Polet ni Spartak nisu uspjeli pobjediti pa je poredak ostao isti (gosti u ovom kolu nisu dobili ni jednu utakmicu, tek 4 remija). Na 3 boda zaostatka približila im se Mladost iz Palinovca pobjedom nad Kraljevčanom. Oba gola postigao je Dario Vadlja, a Silvestar Cvek za goste nije iskoristio kazneni udarac. Međimurec je svladao Šenkovčane s čak 11:1! Darijan Treska postigao je 4 pogotka, a Saša 3. Prvi bod upisao je BSK. Do boda je došao u 89. minuti pogotkom Krunoslava Frančića. Četverostruki strijelac za Svetomarčane bio je Davor Štrok.

Prvenstvo hrvatskih liga za mlade - RK Čakovec

3104

23.10.2014

Josip Freiler

U Rukometnom klubu Čakovec u punom su pogonu i sve mlade selekcije, počelo je prvenstvo hrvatskih liga za mlade . Odigran je 1.krug. rezultati mladih Čakovčana su slijedećI:
-Hrvatska mlađe kadetska liga-sjever /dječaci rođeni 2000/2001.godine)- Ivanec: Ivančica (Ivanec) – Čakovec 21:9, Varaždin – Čakovec 34:9 . Sastav  Čakovca: Čapalija 4, Bašek 7, Hozmec 1, Toplek, Topolnjak, Vaser 1, Tompić 3, Škoro 2,Polanec, Štefulj, Novak i Mislović – trener Dario Varga.

Međimurje Pobjednik KUP-a

3104

23.10.2014

Teo Cilar

Teo Cilar

Odigrano je finale KUP-a Međimurja “Krešimir Ćosić“ gdje su se pred ugodno popunjenim tribinama I. O.Š. u Čakovcu sastali gradski rivali Međimurje (A-2 sjever) i Međimurje Globetka (C-1 sjever).

Međimurje je uspješno obranilo naslov pobjednika KUP-a Međimurja te se plasiralo u sljedeću rundu, a tko će biti protivnik još nije poznato. Međimurje Globetka držala se 30 minuta protiv dobrog protivnika, ali je u posljednjih deset minuta ponestalo svježine što je puno mlađi sastav Međimurja znao iskoristiti.

Međimurje Globetka-Međimurje 73:95 (26:28, 18:25, 17:17, 12:25)